Ім'я Єсенія

Опис імені

Значення імені Єсенія

Значення імені Єсенія: «гарна», «гостя», «осіння».

Походження імені Єсенія

Походження імені Єсенія: суперечки про походження та значення імені Єсенія тривають досить довго.

Є версія, що назва походить від іспанської назви дерева з яскравими красивими квітами.

У слов'ян було чоловіче ім'я Єсеня, можливо, від якого також могло з'явитися жіноче ім'я Єсенія.
Слово «єсень» означає «осінь», і тому цілком можливо, що Єсеня, Єсенія - це мирське ім'я дитини, народженої восени.

За ще однією версією, ім'я Єсенія має грецьке походження і означає «далека чужоземка». Ім'я Єсенія співзвучно імені Ксенія, яке перекладають як «гостя», «чужоземка».

Також зустрічається варіант, що ім'я Єсенія походить від арабського чоловічого імені Хасан, що в перекладі означає «хороший, гарний». Причому ця версія є однією з основних, поряд з версією, що ім'я походить від старослов'янського «есень».

Характеристика імені Єсенія

Характеристика імені Єсенія: жінка з ім'ям Єсенія наділена внутрішньою рівновагою, спокоєм і витримка не покидає її, не дивлячись ні на що. Єсенія розумна, талановита, досить холоднокровна. Розум в ній переважає над почуттями, при цьому Єсенія добра і чуйна людина. Надійність, відповідальність, вміння знайти компроміс, мудрість і спокій супроводжують Єсению протягом усього життєвого шляху.

Маленька Єсенія різко вирізняється серед більшості дітей, її складно назвати пустотливою або веселою. Єсенія воліє споглядально спостерігати за іграми своїх однолітків, тим часом роздумуючи про щось своє. У дитинстві Єсенії властиво малювати собі надто райдужні і швидше нездійсненні мрії. І все ж, дівчинка дуже швидко стає дорослою, вона дивує батьків і вчителів мудрістю своїх суджень. Єсенія відмінний товариш, вона поступово стає лідером серед однолітків, у неї багато друзів. Дівчинка відмінно ладнає з усіма, встигає відмінно вчитися і додатково займатися в якомусь творчому гуртку.

Єсенія розуміє, як важливо отримати престижну освіту і всіляко прагне це здійснити. Вона не з тих дівчат, які покладаються на батьків, Єсенія поєднує навчання з роботою, дуже рано починає матеріально забезпечувати себе. Кар'єра Єсенії являє собою правильний і досить прямий шлях. Отримавши гарну освіту, Єсенія обирає перспективну посаду і планомірно домагається кар'єрних висот. Начальство цінує її спокій, відповідальність, вміння згуртувати і організувати різних людей. Єсенія рано займає керівну посаду. Особливих успіхів вона досягає на управлінському терені, проте Єсенія здатна у будь-якій професійній області проявити себе найкращим чином.

Навчання, робота і кар'єра для Єсенії вище, ніж легкі романи, шанувальники та юнацька любов. Вона дуже приваблива, а внутрішня стриманість і відсутність з її боку різких емоцій роблять Есению дуже привабливою для чоловіків. Дівчина не прагне вискочити заміж якомога скоріше. На відміну від навколишніх дівчат, Єсенія не бачить в чоловіках джерела доходів, вона чудово вміє сама забезпечити себе. А тому своє життя Єсенія пов'язує тільки з тим, кого дійсно всім серцем полюбить. Цей кандидат має володіти і розумом, і хорошими манерами, щирістю у вчинках і словах. Чесна і пряма Єсенія категорично не виносить фальші та брехні. Але кого б не обрала вона, зрештою, Єсенія зробить щасливим будь-кого, її м'якість, розсудливість і спокій створюють просто прекрасну атмосферу всередині сім'ї.

Відомі особистості: Єсенія Адаме – американська кіноакторка.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я