Ім'я Олена

Опис імені

Значення імені Олена

Значення імені Олена: "смолоскип", «світитись», «місяць»

Походження імені Олена

Походження імені Олена: у перекладі з грецької (грец. Ἑλένη) означає Смолоскип. Іноді це ім'я пов'язують зі словом «селена» (місяць).

Привітання з Днем Народження Олени

Характеристика імені Олена

Олена КравецьХарактеристика ім'я Олена: у дитинстві Оленка рано виявляє схильність до краси і може стати в сім'ї принцесою, прагнути до обраної ролі, але дозволяти їй це не варто. Крім іншого, Олена ще схильна лінуватися, відкладати справи і реагувати на все повільно, що не завжди закінчується для неї добре. Так що Олена з дитинства потребує мотивації з боку батьків. Але і тиснути на неї не можна. Олені найбільше потрібна тепло та увага, інакше вона може просто захворіти.

При цьому найчастіше маленька Олена схожа на батька. При всій своїй жіночності, іноді надмірній, вона на все життя зберігає впертість і категоричність, незалежність і опір, які могли б зробити честь і чоловічому характеру.

Олени зазвичай дуже збудливі і сприйнятливі, особливо коли мова йде про почуття, про особисте. Замкнута Оленка часто мріє про принца на білому коні, про почесті та поклоніння. Якщо в житті їй щастить знайти спокійного чоловіка, який буде миритися з шанувальниками і обожнювачами, то вона буде щасливо жити у власному світі і знайде краще застосування своєму вибуховому характеру. Тільки таке оточення цілком підійде примхливій Олені. Готувати, вести господарство і виховувати дітей Олена не буде. В житті чоловіка вона – окраса дому, і не більше, але зате вишукане прикраса. До того ж, Олена вміє бути уважною, турботливою і ніжною, а це для багатьох чоловіків куди важливіше смачної вечері. До того ж, Олена може взятися за господарство з усім можливим завзяттям просто з гордості, яка не дозволяє їй бути в чомусь недостатньо вмілою.

Зовні Олена зазвичай виглядає непримітно, але притягує до себе чарівністю і привітністю. Вона вперта, і воліє впливати, а не піддаватися впливу.

Взагалі Олена дуже небайдужа до коштовностей та розкоші. Під маскою наївності і ховається сильна воля пристрасної інтриганки та, місцями, брехухи. Відносини з жінками у неї дуже обережні, а ось чоловіче товариство Олена обожнює, хоча більше використовує чоловіків, ніж дружить з ними. Олена любить плітки, вона завидюща, тому не виносить чужого успіху. Вона мінлива, любить фліртувати, але ніколи не втратить свого, якщо бачить, що спілкування обіцяє їй вигоду. Втім, якщо вже Олена закохалася, вона може пожертвувати заради коханого практично всім, намагаючись зробити його життя світлішим.

Незалежна Олена не любить регулярної роботи, вона схильна до мистецтва, до всього, що пов'язане з індустрією краси. Завдяки уяві, творчому складу натури і гострому розуму Олена вчиться дуже швидко. Але особистість викладача, а ще краще – відносини з ним, - часто означає для неї більше, ніж власне сам предмет. На роботі Олена завзята, вміє внутрішньо зібратися, вона зазвичай досить ділова та полюбляє винаходити нові шляхи у вирішенні тих чи інших завдань. А ось марна нудна робота, дрібниці, суєта виводять Олену з себе. Вона має потребу в самовираженні і нових цікавих зустрічах. Її стихія – стратегія, а не тактика. Вона може бути непоганим, але дуже категоричним керівником, притому її категоричність не завжди спирається на досвід і знання. Олени – відмінні перекладачі, натурниці, актриси, художниці, а ось педагогами їм бути не варто.

Відомі особистості: Свята Олена (Флавія Юлія Гелена Августа) — жінка царя римського Констанція I Хлора і мати царя Костянтина Великого; Олена Теліга  — українська поетеса, публіцист, літературний критик, діячка ОУН; Олена Вороніна — українська шаблістка, чемпіонка світу; Олена Кравець українська акторка «Студії Квартал-95».

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ