Ім'я Алла

Опис імені

Значення імені Алла

Значення імені Алла: «інша», «шляхетна»

З Днем Народження, Алла!

З днем ангела Алла!

Походження імені Алла

Алла КудлайПоходження імені Алла: дослідники висувають кілька версій походження імені, жодна з яких не є остаточною.

Можливо, ім'я Алла має арабське походження, від імені богині Ал-лат.

Можливо, грецьке походження і перекладається як "інша, інша".

Найбільш вірогідною видається версія давньогерманської мови походження імені, згідно з якою ім'я є скороченням імен "Аларикс" або "Атала". Ім'я Атала перекладається як "шляхетна".

Православна Церква зазвичай зв'язує це ім'я зі святою Аллою, вдовою готського вождя, котра жила в IV столітті на території сучасної України і була замучена за часів Атанаріха.

Характеристика імені Алла

Характеристика імені Алла: у дитинстві Алла дуже чарівна, зачаровує дорослих, і рано починає усвідомлювати свою привабливість. Залишаючись осторонь від дитячих пустощів, Алла прагне гарно виглядати та залучати до себе увагу дорослих. Вона обожнює ляльок, нові стрічки і все, що може зробити її не такою, як усі. Навчається Алла старанно, вона посидюча і терпляча, хоча не виявляє видимих навчальних переваг. Зате вже зіркою класу вона стає неодмінно. Навколо елегантною Алли і в інституті в'ється натовп шанувальників, але занадто довго вибираючи, вона виходить заміж далеко не завжди за найкращого кандидата, так що перший шлюб у неї рідко буває вдалим. Після розлучення Алла досить довго приходить до тями, а в другому шлюбі прагне залишатися незалежною і не віддавати чоловікові свого серця повністю. Дітей, яких у Алли трохи, вона обожнює і намагається дати їм все, що тільки можна.

Професіоналом Алла стає чудовим, і головне її професійне зростання припадає на час між двома шлюбами – першим і другим, якого вона досягає вже більш усвідомлено. Алли – відмінні продавці і товарознавці, викладачі, особливо гуманітарних дисциплін, актриси, бізнесвумен або косметологи. Вони відрізняються жорсткістю, упевненістю в собі і вмінням розраховувати тільки на свої сили. Алла не втрачає часу дарма, вона наполеглива і практична. Іноді це робить її настирливою і змушує занадто часто втручатися в чужі справи. Зате вдома Алла – прекрасна господиня, яка піклується про своїх домашніх і елегантно обставляє будинок. Правда, найчастіше чоловік Алли задовольняється роллю підкаблучника, що часто винагороджується цією норовливої жінкою, яка намагається сприяти його кар'єрі.

Відомі особистості: Алла Горська — українська художниця; Алла Чурикова — український режисер, художник-мультиплікатор; Алла Ярошинська — політик, публіцист, доктор філософії; Алла Мігай — українська телеведуча, тележурналіст, казкарка, дитячий композитор; Алла Бойко — український педагог, член-кореспондент Академії педагогічних наук України; Алла Свашенко — український мовознавець; Алла Кудлай — українська співачка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ