Ім'я Єва

Опис імені

Значення імені Єва

Значення імені Єва: "життя", "жвава", "пустотлива"

Походження імені Єва

Походження імені Єва: Єва — жіноче ім'я, український варіант єврейського імені חוה Хава. Дослівно з івриту це слово означає «та що дає життя», але в даному контексті вживається в розумінні: «жвава», «пустотлива». В деяких мовах християнських народів це ім'я ввійшло у формі Ева (чеська, польська), Іва (англійська), та інші (грузинська) у формі Хава.

Привітання з Днем Народження для імені Єва

Характеристика імені Єва

Єва ЛонгоріяХарактеристика імені Єва: маленька Єва народжується і розвивається дуже допитливою дитиною. Вона сприймає світ як велику скриньку, наповнену різними таємницями і невідомими дивами. Дівчинка буквально закидає своїх батьків розповідями про вигадані світи, що існують лише в її фантазіях, а також про свої пригоди в цих світах. В цьому криється певна небезпека, бо подорослішавши, Єва ризикує заблукати в лабіринтах своїх ілюзій, ставши легкою здобиччю різних шарлатанів, магів або сектантів.

Якщо ж вона зможе впоратися зі своєю невичерпною енергією, спрямувавши її у практичне русло, згодом така дівчина зможе досягти чималого успіху в галузі літератури, кіно або ЗМІ. Непогано вдається вести Євам і фінансові справи. У сімейному житті вона - гостинна і привітна господиня, однак, як і у інших людей, у неї періодично бувають напади ревнощів або безпричинної туги. Ідеальним чоловіком для Єви зможе стати тільки сильний, врівноважений чоловік, здатний впоратися з її мінливим темпераментом.

Як правило, представниці цього імені відрізняються деякою холодністю і діловитістю, яка пронизує всі їх вчинки. Однак, якщо подивитися глибше, то за цією ширмою можна побачити значну чуттєвість, яка там ховається.

У суспільному житті для Єви негативною рисою характеру нерідко буває дратівливість і непередбачуваність. Крім цього власниці даного імені, як правило, дуже самолюбні. Це також важливо враховувати при розмові з Євами. Уникнути гострих кутів у спілкуванні ви зможете за допомогою спокійної логіки, особливо якщо вона буде перемежовуватися легким спокійним гумором, що дозволить вам згладити будь-які межі при спілкуванні.

До позитивних рис власниць цього імені можна віднести прихильність до романтизму і прагнення до гармонії. Єва відповідає добром на добро. Вона може бути дипломатичною і миролюбною, хоча і не упустить можливості лобіювати свої інтереси при кожній зручній нагоді.

До негативних рис власниць цього імені можна віднести її пасивність. Єва віддає перевагу спокійному руху за течією, вичікуючи, доки все складеться само собою. Вона не любить приймати рішення в критичних ситуаціях, однак саме ця пасивність дозволяє їй непогано виходити неушкодженою навіть із найскладніших переробок.

У професійному плані варто відзначити, що Єва продуктивно працює в спокійних ситуаціях, не втрачає працездатність при сильних стресах. У діловому партнерстві вона потребує певної волі, щоб реалізувати свої творчі задуми, і в той же час їй необхідне схвалення і підтримка колег. Її бажаною професією може стати історик, секретар, бібліотекар і біолог.

Відомі особистості:
Єва Лонгорія — американська акторка і модель.
Єва Херцігова – сучасна чеська фотомодель і актриса;
Єва Грін — французька кіно- та театральна актриса, модель.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ