Ім'я Ольга

Опис імені

Значення імені Ольга

Значення імені Ольга: "священна", "благословенна".

Походження імені Ольга

Походження імені Ольга: запозичено з давньоскандинавської мови, в якій Helga (жіноче ім'я) відповідає чоловічому імені Helgi, що лежить в основі українського Олег

Привітання з Днем Народження для Ольги

Характеристика ім'я Ольга

Ольга ФреймутХарактеристика імені Ольга: у дитинстві Ольга зазвичай серйозна, вдумчива і виключно образлива. Вона може розплакатися від самого безневинного зауваження на свою адресу, і при цьому не стане просити вибачення, навіть якщо безсумнівно винна - просто тому, що принципово не любить вибачатися.

Навчається Ольга, навіть якщо їй легко воно дається, неохоче, рівно настільки напружуючись, щоб не лаяли вчителі і не відставати від шкільної програми. Вона однаково рівно дружить з дітьми обох статей, але не пустує і зухвалостей не робить, намагається триматися подалі від шкільного начальства і взагалі в тіні. У вчителів немає з серйозною тихою Ольгою ніяких проблем. Зазвичай вона сидить у своєму кутку, думаючи про свої справи і розмовляючи з подружками, але не дуже активно.

Ольга амбітна, але навіть у дорослому віці залишається не дуже діяльною натурою, тому рідко досягає значних успіхів, але, тим не менш, сильно заздрить більш успішним подругам. Заздрість вона зазвичай приховує, але не може упокорити схильність до самопоїдання, яке мучить її рік за роком. Ольга намагається замаскувати не найкращі свої почуття тим, що здійснює добрі вчинки і допомагає близьким.

Вона зазвичай намагається спиратися на більш активних жінок, слідувати за ними. В роботі її дуже приваблює та діяльність, яка вимагає відповідальності і віддачі. Ольги - лікарі, медсестри, політики. Правда, ось уяви або натхнення їм не вистачає ще частіше, ніж благодушності. Зате Ольга працьовита і ні хвилини не сидить без діла. Її працездатність та відданість справі гідні усіляких похвал. Крім того, у Ольги аналітичний розум, розвинений інтелект, а ще вона вміє зосереджуватися на задуманому і кидати всю енергію на досягнення мети, якщо вже подолала свій внутрішній опір, який долає Ольгу кожен раз, коли треба взятися за справу. Вона не дуже легка на підйом, але в обраній колії рухається невтомно, як автомат.

Ользі складно вийти заміж, особливо якщо перша любов не призвела до шлюбу, як це часто і буває. Тоді всіх нових шанувальників вона буде порівнювати з першим чоловіком, світлий ореол якого не згасатиме довгі роки. Ольга може залишитися одна на десятиліття, але якщо все ж знайде супутника життя, цьому чоловікові дуже пощастить. Вона дуже вірна дружина, чудово готує, уміє організувати побут, привнести затишок у будинок, а розвагам завжди віддасть перевагу спілкуванню з чоловіком і дітьми. Вона також не прагне до лідерства в парі, але не дозволяє чоловікові тільки одного - давати поради в справах, які вважаються суто жіночими.

Ольга дуже рівна з усіма, холодна, їй не вистачає душевного тепла, а сексуальність з віком згасає, і тоді Ольга починає вважати, що секс - прояв чисто тваринної природи. Правда, відданість чоловікові у неї приймає абсолютно жертовні форми, бо цілісна по натурі, Ольга не терпить півзаходів і напіврішень ні в чому.

Зате вона дуже віддана дружбі, хоча намагається не дозволяти собі прихильностей доти, доки не зрозуміє, що з нею спілкуються не з корисливих мотивів.

Ольга зазвичай дуже привабливо виглядає, бо стежить за своєю зовнішністю і намагається одягатися як можна краще. У неї гарний смак, вона завжди знає, що їй йде, а що ні, вміє бути люб'язною і привітною. Взагалі їй властиво лицемірити, якщо вона бачить для себе якусь вигоду. Ольга намагається у всьому бути не гіршою за інших, але при цьому вона пред'являє і до цих інших досить високі вимоги, які не всім під силу.

Сильна воля і чіпкість в житті роблять її далеко не завжди приємної подругою, тим більше що Ольга часто схильна переоцінювати свої заслуги: інертна, вона хоче виглядати активною, домувальниця - світською дамою, і через це в житті Ольги можуть траплятися навіть конфлікти. Вона мало кому дозволяє вирішувати за неї, що добре, а що погано, вона вперта, і може дозволити давати поради лише найближчим людям. Впертість іноді приймає досить неприємні форми, що заважає і самій Ользі домагатися свого або рухатися по кар'єрних сходах. Але що поробиш - Ольга не може жити інакше. Зате в екстремальних ситуаціях вона зазвичай діє чітко і рішуче, не втрачаючи часу на зітхання і переляк, не боячись неприємного результату.

Відомі особистості:
Ольга Кобилянська — українська письменниця; Ольга Косач (Олена Пчілка) — українська письменниця, громадський і культурний діяч, перекладач; Ольга Герасименко-Олійник — українська бандуристка; Ольга Герасим'юк — українська журналістка, телеведуча, телевізійний менеджер, народний депутат України 5-го і 6-го скликань; Ольга Фреймут — українська телеведуча, журналістка та модель; Ольга Куриленко — французька актриса та модель українського походження; Ольга Шкурнова — українська волейболістка, олімпійська чемпіонка; Ольга Саладуха — українська легкоатлетка; Ольга Савчук — українська тенісистка; Ольга Велка — українська співачка (сопрано), заслужена артистка України; Ольга Ошитко (Покутська Писанка) — українська співачка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ