Ім'я Злата

Опис імені

Значення імені Злата

Значення імені Злата: "золота".

Походження імені Злата

Походження імені Злата: Злата — жіноче слов'янське ім'я, яке походить від праслов'янського слова «зъла́та», що значить «золота», «золото». Ім'я канонізоване православною церквою. Вважається, що ім'я Злата було відоме ще в період Середньовіччя, коли воно набуло поширення в євреїв-ашкеназі. Історики говорять про те, що це аналог більш давнього імені Голда, яке й означає «золото». Ім'я Злата свого часу було досить поширене в Литві, Білорусії, північно-східній Польщі. Перші згадки імені Злата в письмових джерелах датуються 13-14 століттям. Чоловічий варіант імені — Зла́тан, Златко (сербське).

Привітання для Злати з Днем Народження

Характеристика імені Злата

Злата ОгнєвічХарактеристика імені Злата: в енергетиці імені Злата вкладена неймовірно зворушлива жіночність, беззахисність, слабкість у поєднанні з чесністю, чуйністю і добротою. Образ Злати немов зійшов з картин дев'ятнадцятого століття, це тендітна, ніжна, полохлива і вразлива дівчина з величезною жагою любові в бездонних очах. Справжня жінка, позбавлена марнославства, боїться пліток і інтриг; такий характер дала Златі сама природа і він буде супроводжувати її все подальше життя.

Маленька Злата надто сором'язлива і пуглива, вона боїться всіх і все навколо. Дитинство Злати нагадує собою ляльковий будиночок, в своєму маленькому маленькому світі дівчинка замикається наодинці з улюбленими іграшками і мріями про те, якою буде її доросле життя. Але зовнішній світ лякає її своєю непередбачуваністю, дівчинка не розуміє, чому деякі діти не хочуть дружити з нею. Дитячі страхи і тривоги заважають Златі проявити себе в навчанні з сильного боку. Вона володіє непоганими здібностями, але невпевненість в собі заважає дівчині розкрити свій внутрішній потенціал.

Ставши дорослішою, Злата може піти по слідах своїх батьків, для неї дуже важливий приклад, отриманий в сім'ї. Фальш і лицемірство Злата не виносить найбільше. Злата як ніхто інший, гостро і болісно реагує на сварки, скандали, розлучення батьків їй взагалі складно спокійно пережити. Саме ці причини (атмосфера в сім'ї) накладуть істотний відбиток і на все її подальше життя. Якщо Злата буде впевнена, що вона кохана, якщо батьки зуміють вселити їй впевненість у собі, то вона може стати непоганим фахівцем у професії, що вимагає тактовності і розміреності (представниці слабкої статі з цим ім'ям прекрасні психологи та вчителі). Дорослішаючи, Злата навчиться знаходити спільну мову з людьми, у неї мало друзів, але в кожному з них вона повністю впевнена.

Чоловіки буквально мліють, побачивши перед собою чи то янгола, чи то ніжне, зворушливе дитя. Злата надзвичайно жіночна і граціозна. Вона щиро вірить, що на світі існує один-єдиний чоловік, призначений саме їй, її принц. Злата дуже перебірлива до своїх шанувальників, її серце буде складно завоювати. Цей діамант дістанеться лише тому чоловікові, хто зуміє переконати її у своєму щирому, безмежному і вічному коханні. Злата кине все заради коханого, кар'єра по суті для неї не важлива. Будинок, сім'я та діти для Злати це і є те безмежне щастя, до якого вона прагне всією душею. Лідером у цій родині стане чоловік, якому не варто забувати про те, що Злата на дух не переносить лицемірство і брехня. Подарувавши їй море любові і турботи, чоловік отримає чудову господиню, вірну подругу і люблячу дружину.

Відомі особистості: Злата Огнєвич — сучасна українська співачка; Злата Адамовська — чеська кіноакторка; Злата Раздоліна - композитор, автор-виконавець; Злата Зарецька - доктор мистецтвознавства; Злата Волкова - професор, доктор філологічних наук.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ