Ім'я Евеліна

Опис імені

Значення імені Евеліна

Значення імені Евеліна: "радість", "світло", "маленька птаха".

Походження імені Евеліна

Ім’я Евеліна ймовірно , походить від кельтського «eibhlin» що означає радість, світло. Інша версія полягає в тому, що це ім’я походить від старофранцузького Aveline (маленька птаха), що є абревіатурою латинського Avis (птах).

Характеристика імені Евеліна

Евеліна СамсончикЩе з дитинства значення імені Евеліна передбачає активність та дієвість своєї носительки, з чим, будучи зовсім маленькою, вона вправляється цілком легко. Трохи сором'язлива, дуже цікава Евеліна привертає захоплені погляди дорослих та дітей. Її незвичайність, така явна несхожість на інших діточок виділяє її серед безлічі ровесниць.

У школі дівчинка старанно вчиться, практично не даючи батькам приводів для засмучення. Любить відвідувати шкільні гуртки, театри, спортивні секції. Незважаючи на свою скромність та спокійний характер, для дівчинки залишається важливою участь у подібних заходах і вона надає їм великого значення.

В юності значення імені Евеліна трохи змінює своє русло, наділяючи молоду особу залізною силою волі та неймовірною активністю. Іноді створюється враження, що всі справи дівчина робить з легкістю та дивовижною продуктивністю. Збуджується характер юної особи, що у поєднанні з миттєвою реакцією являє собою вибухонебезпечну суміш.

Негативні емоції дівчина висловлює бурхливо, але швидко остигає. Наділена неймовірною упертістю, приділяючи мало значення невдачам, воліє не зациклюватися, а далі йти наміченим шляхом.

Юна особа вважає за краще не виділятися з натовпу, надаючи шанс іншим панночкам виявити себе. Має аналітичний склад розуму, а саме – дівчина схильна приділяти увагу дрібним деталям, і дуже розмито бачити цілісну картинку.

Дівчину легко можна образити, ранити та зачепити найпотаємніші струни її душі. Однак вона швидше заступиться за когось, ніж спробує виправдати або захистити себе. Легко прив'язується до людей і дуже болісно реагує на зраду. Коло друзів дуже вузьке, ретельно відібране і тричі перевірене.

Моральні принципи панянки знаходяться на дуже високому рівні, вроджене почуття порядності у всій красі виявляються у найскладніших та переломних моментах життя. Іноді подібна моральність заважає дівчині сприймати потрібну їй інформацію, однак найчастіше такий стан справ лише надає молодий особі загадковості та унікальності.

Власниця надзвичайного жіночого імені Евеліна приділяє велике значення сексуальним стосункам. До партнера ставиться трохи насторожено, а це означає, що тільки після деякого часу, відведеного на спілкування, може довіритися йому. Дуже рідко, практично неможливо умовити дівчину на інтимні стосунки відразу після знайомства.

Головним у відносинах вважає взаєморозуміння та спільні інтереси, які будуть підігрівати і зближувати пару в часи дрібних негораздов (криз) у відносинах.

Значення імені Евеліна у сім'ї має надзвичайне тлумачення рис характеру власниці. Жінка обожнює дітей. Це означає що вона готова віддати їм усю себе, однак крім цього молодий особі потрібно шукати шляхи самовираження, інакше постійне сидіння вдома з дітками може викликати напади депресії.

Чоловіка шанує, вважаючи його найкращою молодою людиною у світі, дуже скупа на похвалу, але якщо скаже, значить, чоловікові вдалося перевершити всі очікування молодої жінки. Однак нерідко виявляє пориви та бажання покерувати своїм коханим, що в деяких випадках у неї чудово виходить.

Для того, щоб дівчина чудово себе почувала, їй необхідно дати трохи свободи від побутових турбот, інакше вона може перетвориться з люблячої, спокійної та врівноваженої домогосподарки в шалену мегеру, не здатну контролювати свої емоції та висловлення.

Тлумачення значення імені Евеліна у бізнесі має свої особливості. Дівчина дуже відповідально ставиться до своїх зобов'язань, а отже, якщо пообіцяла, то зробить все можливе, щоб стримати слово, навіть якщо доведеться діяти на шкоду собі.

Вміє розташувати до себе, однак тільки тоді, коли сама налаштована на контакт. В інших випадках є чистим інтровертом, не підпускає до свого світу тих людей, які не викликають особливої довіри у дівчини.

Відомі особистості: Евеліна Ешфорд - американський жіночий спринтер, золотий призер бігу на 100 метрів під час літніх Олімпійських ігор 1984

Івлін Брент - американська кіно- та театральна актриса

Евеліна Флінта - польська співачка

Евеліна Харт - канадська балерина та солістка балету Royal Winnipeg

Івлін Кейс - американська актриса найбільш відома своєю роллю Суеллен О'Хара в 1939 році у фільмі Віднесені вітром

Івлін Біатрис Лонгман - американський скульптор

Евеліна Папантоніу - грецька модель

Евеліна Шарма - німецько-індійська актриса та модель

Евеліна Сашенко  — литовська джаз-співачка польсько-українського походження

Евелін де Морган — англійська художниця, послідовниця прерафаелітів

Евелін Гукер — американська психолог та сексолог

Евеліна Самсончик – українська модель.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я