Ім'я Галина

Опис імені

Значення імені Галина

Значення імені Галина: "спокійна", "безтурботна".

Походження імені Галина

Походження імені Галина: (грец. galene - спокій, тиша, штиль на морі) —ім'я грецького походження. Поширене в Східній Європі, зокрема й в Україні. Однак в Україні це ім'я вживалось раніше найчастіше в формах «Галя», «Галка», «Галька». Лінгвістичний аналіз однокореневих слів дозволяє говорити про те, що українці могли надавати цьому імені своє значення, слов'янське. Згідно зі словником Б.Грінченка, словами «гал», «гало», «галява» називали кругле незайняте місце в лісі, посеред озера. Також «гало» — це шар. «Галка» — це назва птаха чорного кольору, а також весняної обрядової хороводної гри. Слово «галька» вживалося також як загальне поняття: іноді ним ніжно називали жінку. На Чернігівщині словом «гале» називають темний сосновий ліс (чорноліс).

Таким чином, це ім'я пасувало дівчині з чорнявим волоссям, могло бути побажанням батьків своїй новонародженій доньці мати пишні (круглі) форми.

З Днем Народження, Галина!

Характеристика імені Галина

Галина СкляренкоХарактеристика імені Галина: ще в дитинстві Галина обожнює читати, в основному пригодницькі та історичні романи, із задоволенням піде в похід і займеться спортом, а ось до ляльок буде байдужа. Галині краще купити книгу, яку вона попросила вже втретє, або ж набір для малювання, ніж дарувати нехай навіть найдорожчу ляльку.

Галя не прагне до лідерства в компанії, а краще всього відчуває себе з хлопчиками. Втім, і пацанкою вона рости не буде, тому що прекрасно усвідомлює свою стать, любить вбиратися і добре виглядати. Вона завжди буде краще ладнати з хлопчиками, ніж з дівчатками, але ніколи не перестане крутитися перед дзеркалом. Дорослій Галині будуть чужі жіночі біди і схильність до пліток та пересудів. Серед подруг Галина буде вважатися жорсткою і мужньою, а з чоловіками і в чоловічій компанії зміниться, запам'ятається всім милою, кокетливою і чарівною.

Галина зазвичай добре вчиться, і пам'ять у неї відмінна. Вона активна, любить гуртки, однокласники її поважають, і саме з таким запалом ця дівчина вступить у доросле життя. Вона буде встигати все – і працювати, і вчитися, і розважатися, і зустрічатися з друзями, і піклуватися про свою зовнішність, щоб завжди виглядати привабливо. З Галини вийде відмінний лікар, керівник, аналітик, актриса, співачка або художник, вона легко зможе працювати викладачем або музикантом, мистецтвознавцем, кореспондентом або кравчинею, так і професія інженера цілком їй по силам. Різнобічно обдарована, Галина не пасує перед труднощами і не боїться нових знань. Якщо вона поставила собі ту чи іншу мету, збити її з шляху практично неможливо.

Зазвичай Галя любить поговорити, багато спілкується, але тільки з тими, хто їй потрібен, хто представляє для неї безпосередній інтерес, від кого може бути вигода. Як тільки людина перестає бути їй потрібна, вона стає холодною і ввічливою. Взагалі для Галини характерні перепади настрою, які впливають і на ставлення до людей. Галина відмінний організатор, тому в компанії її зазвичай люблять. Іноді їй важко відмовити в чому-небудь дітям, а деякі Галини дуже ласі до чоловіків.

Чоловіки Галину люблять, у неї завжди ціла юрба шанувальників, з якої вона вибирає тих, хто їй більше підійде. Чоловік Галини, коли вона захоче його обрати – це зазвичай найкрасивіший і господарський хлопець у компанії, ось тільки йому доводиться визнавати верховенство дружини, інакше його чекає війна за першість, яка не всім здається цікавим дозвіллям. Галина ризикує втратити чоловіка, якщо він зацікавиться поступливішою жінкою, але це її не лякає. Найчастіше Галини вступають у шлюб не один раз, їх особисте життя буває влаштоване не найкращим чином, але в кінцевому підсумку Галина швидше щаслива, ніж ні.

Відомі особистості: Галина  Скляренко — український мистецтвознавець; Галина  Захарова — українська гандболістка, олімпійська чемпіонка монреальської Олімпіади; Галина  Туфтіна — українська співачка, народна артистка СРСР.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ