Ім'я Ярослава

Опис імені

Значення імені Ярослава

Значення імені Ярослава: «палаюча слава», «славляча весну».

Походження імені Ярослава

Походження імені Ярослава: слов'янське ім'я. Походить від «палаюча слава» або ж «славляча весну», «весна-славна», «яр» — старослов'янське слово має синонім «буй», і значить весняний, молодий, буйний, пристрасний, нестримний, палкий

Характеристика імені Ярослава

Характеристика імені Ярослава: у дитинстві Ярослава володіє слабким здоров'ям. Дитина з цим ім'ям має якомога довше перебувати на грудному вигодовуванні. Маленька Ярослава доброзичлива, не боягузка, легко сходиться з оточуючими, не боїться чужих. Вона часто посміхається. Дитина з цим ім'ям починає ходити раніше своїх однолітків, але вчиться говорити пізніше. Вона воліє спостерігати за світом мовчки, вбираючи в себе інформацію.

Характер такий, що володарка цього імені швидко розвивається, і має живий рухливий розум. Вона урівноважена. Може грати як у компанії подруг, так і одна. Ярослава любить вчитися. Її цікавить читання, логічні ігри. Поведінкою своєю Ярослава схожа на батька, характером на матір. Володарка цього імені дуже вперта, змінює свою думку рідко. Їй необхідно завжди відчувати підтримку батьків. Душевна самотність для неї нестерпна.

Людина з таким ім'ям не терпить брехні, боягузтва, зрадництва. Ще в юності починає займатися господарством. Дуже домовита і самостійна.

Відомі особистості: Ярослава Йосипівна Стецько — українська політична діячка, журналістка, дружина Ярослава Стецька; Ярослава Львівна Музика — українська художниця.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я