Ім'я Маргарита

Опис імені

Значення імені Маргарита

Значення імені Маргарита: "перлина".

Походження імені Маргарита

Походження імені Маргарита: походить від грецького слова μαργαριτης (маргарітес) – "перлина".

З Днем Народження, Маргарита!

Характеристика імені Маргарита

Маргарет ТетчерХарактеристика імені Маргарита: з дитинства Маргариту всі знають як енергійну і товариську дівчинку. Вона із задоволенням бере участь в іграх, але намагається бути головною серед одноліток, допомагає слабким, а інші діти її побоюються. Цікавість змушує Маргариту вивідувати чужі таємниці. Їй зовсім не треба заподіювати шкоду знайомим – просто вона вважає себе зобов'язаною скласти про все власну думку, поговорити про все, що довідається. Іноді Маргарита буває настільки прямолінійна, що це виглядає вже зайвим. Вона стає просто грубою, і тільки згодом навчається не доводити справу до відкритого конфлікту. На все життя потім Маргарита залишиться дуже різкою в судженнях, але їй буде легше, якщо вона навчиться говорити м'якше, ніж думає.

Маргарита кмітлива, з хитринкою, з відмінним логічним мисленням. Потрібно з дитинства навантажувати її розум – шахами, додатковими заняттями з математики. До речі, особливого завзяття у навчанні Маргарита не буде проявляти. Серйозність вона проявить тільки в старших класах, коли зрозуміє, що їй дійсно потрібно освіта. Тоді твердий характер змусить Маргариту проявити наполегливість, і вона з легкістю ліквідує відставання у навчанні.

Маргариту все життя буде дратувати те, що їй, як здається, не приділяють належної уваги, що світ не цінує її, що застосування її талантам немає. Розумна й честолюбна, Маргарита, на жаль, схильна скандалити, і емоції вчиться стримувати тільки з віком. Все життя Маргарита буде дивовижно проникливою і прагматичною.

Найчастіше вона вибирає технічні науки. Може викладати математику, біологію, хімію. Її професії –юрист, бухгалтер, референт, громадський діяч. Волелюбність і незалежність – її супутники до кінця життя.

Особисте життя Маргарити будують так, щоб не втрачати свободи, і навіть законному чоловікові доведеться ревнувати волелюбну дружину. Правда, дітей вона любить і стане прекрасною матір'ю. А от хазяйка з Маргарити не краща. Вона може справити враження на гостей, тільки якщо до неї прийде натхнення, а от терпіння, спокою і вміння розмірено підтримувати порядок їй не вистачає.

До того ж, у сімейному житті з Маргаритою не уникнути скандалів. І справа зовсім не в тому, що вона егоїстична чи зла, а в тому, що Маргарита любить правду і шукає справедливості навіть у побуті. Якщо Маргариті трапиться дотепний чоловік, який зможе ставитися до її емоційності з іронією, щастя забезпечено.

Відомі особистості: Маргарита Шотландська — королева Шотландії, дочка давньоруської князівни Агати (доньки Ярослава Мудрого); Маргарита I Данська —королева Норвегії з 1388 до 1412 року, Данії з 1377 до 1412 року, Швеції з 1389 до 1412 року; Маргарита де Валуа — дочка короля Франції Генріха II і Катерини де Медичі; Маргарет Тетчер — 71-й прем'єр-міністр Великої Британії

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ