Ім'я Ганна

Опис імені

Значення імені Ганна

Значення імені Ганна: "прихильність, милість"

Походження імені Ганна

Походження імені Ганна: латинська форма давньоєврейського імені Ханна

З Днем Народження, Анна!

З днем ангела Анна!

Характеристика імені Ганна

Ганна ЧубачХарактеристика імені Ганна: ще в дитинстві вона відрізняється сухуватістю, розсудливістю і деякою жорсткістю з однолітками. З віком Ганна стає все м'якішою і самовідданішою.

Люди тягнуться до Ганни, бо жертовність робить її м'якою і доброю, хоча рідко дозволяє їй задуматися про себе. Ганна часто жертвує своїм здоров'ям і благополуччям задля допомоги іншим. Якщо хтось зуміє навчити її бути поблажливою до себе, вміти про себе піклуватися, – він справді врятує Ганну. В юності вона може бути до себе навіть цинічною, жити з надривом, словом, явно себе ламати. Схильність жити чужими бідами і радощами може мати і неприємний зворотний бік. Ганна може пристраститися до пліток до такої міри, що перестане бачити за ними що-небудь ще.

Якщо Ганні трапиться чоловік, схожий на неї саму або просто дуже серйозний, вона буде нещаслива. Такі, до речі, часто її домагаються, тому що в ній відчуваються задатки прекрасної дружини і господині. Але, на щастя, Ганни частіше обирають собі веселих і цікавих чоловіків, які можуть внести в їхнє життя світло і різноманітність. Правда, Ганна легко може й вийти заміж за людину явно невдалого, що п'є або душевнохворого. Тоді вона до кінця життя буде піклуватися про такого чоловіка, не шкодуючи про те, що витрачає на нього кращі роки, і ніколи йому не дорікаючи.

Ганна справедлива і дуже безкомпромісна у відстоюванні правди. На роботі її люблять за чесність та пунктуальність, з якою вона продумує і виконує свої плани.

Друзям і рідним Ганна віддана, а дітей обожнює. За вдачею вона інтроверт і занурена в себе, так що впливати на неї досить складно. Додатково до альтруїзму у Ганни є ще й сильна воля, яка нерідко змушує її пливти проти течії.

Слухати чужі поради – не для неї, і взагалі Ганна може бути мстивою, а аналітичний розум дійсно часто дозволяє їй сподіватися тільки на себе. До того ж, ніби для рівноваги з жорстким холодним розумом, у Ганни дуже розвинена інтуїція. Її передчуття і сни легко збуваються, а чере те, що погляди на життя у неї досить похмурі, то і напророкувати вона собі може багато і неприємного. Якщо Ганна не зважилася мститися, то нанесену образу вона буде важко і болісно переживати наодинці з собою, не скаржачись, а кривдника прощаючи. Правда, це прощення може бути дано через силу, просто тому, що Ганна вважає правильним пробачити.

Відомі особистості: Ахматова Анна Андріївна (Горенко) — російська поетеса українського походження, представниця акмеїзму; Ганна Барвінок — українська письменниця, дружина Пантелеймона Куліша; Ганна Світлична — поетеса; Ганна Чубач — поетеса; Ганна Яблонська — драматург, поетеса, прозаїк, журналістка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ