Ім'я Дарина

Опис імені

Значення імені Дарина

Значення імені Дарина: «дарована Богом» «подарунок»

Походження імені Дарина

Походження імені Дарина: давнє слов'янське ім'я, що означає «дарована Богом», «подарунок» (болг. дарен). В Україні його часто помилково вживають як синонім християнського імені Дарія (на честь мучениці Дарії), але ім'я Дарія утворене від чоловічого імені Дарій, (давньоперського походження, що походить від двоосновного імені (перс. داریوش‎‎) «Дараявауш»: «дара» — «той, хто володіє»+«вауш» — «добрий, благий».

Привітання Дарини з Днем Народження

З днем ангела, Дарина!

Характеристика імені Дарина

Дарина ХлистунХарактеристика імені Дарина: Дарина зазвичай з самого дитинства дуже активна. Вона серед дітей ініціатор всіх витівок. Навіть в самому ніжному віці Даша зазвичай впевнена в собі і емоційно дуже сильна. Вона не стане голосно кричати і стрибати, годинами може сидіти в затишному куточку, бавлячись зі своїми іграшками, і раптом ні з того, ні з сього схопиться і влаштує справжній тарарам, чого від тихоні ніхто не очікує. Так само раптово вона ображається і радіє. Словом, все у неї яскраво і сильно – сльози, сміх, тихі роздуми, образа, щастя або бійка.

Доросла Дарина може виглядати повільною або злегка ледачою, але вона ніколи не приховує своїх почуттів, ні симпатії, ні неприязні. У неї все в наявності, все легко читається. Дарина любить спілкуватися, оточує себе цікавими людьми, намагається не уникати нових знайомств. Зустрічі й нові особи – її постійна потреба.

У Дарини прекрасна пам'ять і аналітичний розум, а також розвинена інтуїція. Але вона не використовує свої таланти на повну силу. Вона взагалі мало захоплюється роботою, виконує її з лінощами, часто змінює місце роботи. Втримати її може тільки почуття обов'язку, і саме воно найчастіше змушує Дарину справлятися зі своїми обов'язками. Втім, вона непоганий керівник, може працювати у сфері обслуговування, займатися мистецтвом, працювати з дітьми.

З самого дитинства Дарина дуже акуратна і пунктуальна, організованість – її велика перевага, яка часто компенсує недолік працьовитості.

Дарину легко вивести з рівноваги, тому що вона постійно сумнівається в тому, чи кохана, чи потрібна людям. Дуже акуратна, вона може закинути справу на півдорозі, якщо засмутиться або зневіриться в собі.

Відомі особистості:
Шаріпова Дар'я Сергіївна  — українська спортсменка, яка спеціалізується на стрільбі змалокаліберної гвинтівки.

Дарина Такова — болгарська оперна співачка.

Дарина Макогон, більш відома як Ірина Вільде — українська письменниця.

Дарина Гладун — українська письменниця.

Дарина Зевіна — українська плавчиня.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ