Ім'я Жанна

Опис імені

Значення імені Жанна

"дарована богом".

Походження імені Жанна

французька жіноча форма давньоєврейського імені Іван.

Характеристика імені Жанна

Жанна МороВ енергетиці імені Жанна закладені сила, внутрішня міць та здатність йти вперед, не дивлячись на жодні перешкоди. Вона неймовірно працьовита, немає такої справи, яка виявилося б їй не по силі. Характеру Жанни вистачило б на двох. Однак, часом величезною перешкодою для реалізації задуманого для Жанни стає її власна зарозумілість та невміння прислухатися до думки інших людей. Жанна - особистість яскрава та ексцентрична, вона не схильна розмінюватися на дрібниці. При цьому їй явно не вистачає терпіння й такту, саме тому у неї в житті дуже мало справжніх друзів.

В дитинстві Жанна виділяється серед однолітків своєю неординарністю та жагою до життя. Проте, не дивлячись на вроджену цікавість, дівчинка погано піддається навчанню, а шкільний матеріал зустрічає в Жанні масу негативних емоцій. З юною Жанною складно спілкуватися і батькам, і вчителям. Але якщо вона того захоче, то зможе відмінно проявити себе і в творчості, і в математиці, і в мовах. Дівчинка талановита від природи, батькам же слід всіляко розвивати закладений в ній потенціал, підтримувати найменший інтерес до тих чи інших наук.

Стаючи дорослішою та старшою, Жанна зрозуміє, що не хоче бути схожою на оточуючих. Піддавшись нещодавно знайденій самостійності, вона може сміливо обрати суто чоловічу професію, наприклад: рятувальник, льотчик або каскадер. Якщо ж Жанна обере не настільки екстремальний шлях, то непогано проявить себе у творчості, з неї вийде чудова актриса, громадський діяч, працівник культури або модель. Весь її життєвий шлях буде залежати тільки від її власного бажання та наполегливості. Якщо вона вирішить, що в житті їй досить того, що вона вже має, навряд чи хто зможе її переконати.

Жанна дуже приваблива зовні, але за маскою усміхненої та ніжної жінки ховається справжній вулкан. Вона любить красиві залицяння та компліменти, легко дає надію, а потім каже категоричне "ні". Завоювати серце Жанни дуже непросто! Все тому, що дівчина й сама не знає, кого хоче бачити поруч з собою. На очікування того самого єдиного часом у неї йдуть довгі роки... В результаті вона необачно виходить заміж не за того. Жанна далеко не домашня жінка, кухня і побутові клопоти не для неї. Навіть ставши дамою сімейною, вона продовжить більшу частину часу проводити за своїми захопленнями та хобі. Жанна не дуже зразкова дружина, любляча, але не надто відповідальна мати.

Відомі особистості: Жанна Д'арк – національна героїня Франції;

Жанна Колодуб — український композитор, педагог. Народна артистка України.

Жанна Моро — французька актриса, співачка, режисер.

Жанна Пінтусевич-Блок — український спринтер, Заслужений майстер спорту України, чемпіонка світу з бігу на 200 м.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я