Ім'я Таміла

Опис імені

Значення імені Таміла

Ім'я Таміла – утворено від давньоруського дієслова «томити», що означає «поступово доводити до певного стану», «краяти». Тому ім'я перекладають як «томна». Існує варіант написання імені через «о» - Томіла.

Походження імені Таміла

Слов'янське

З Днем Народження, Таміла! 

Характеристика імені Таміла

Таміла ТашеваЕнергетиці імені Таміла притаманна внутрішня зібраність, принциповість, відповідальність, чесність перед оточуючими та перед собою. Таміла разом з тим неймовірно чуттєва особа, пристрасна, гаряча, вона як сірник може спалахнути будь-якого моменту. Дівчина легко сходиться з оточуючими, у неї багато друзів та близьких друзів, з якими вона зустрічається дуже рідко, але все-таки знаходить час, щоб підтримувати стосунки. Однак, через надмірну довіру до людей Таміла нерідко боляче обпалюється. Їй дуже часто буває потрібна підтримка та порада близьких, особливо в ті складні хвилини її життя, коли після чергового конфлікту Таміла відчуває себе обдуреною та покинутою.

В дитинстві Таміла тиха дівчинка, яка не звикла бувати в центрі уваги. Батькам доводиться терпіти постійні капризи, настрій Таміли змінюється дуже часто. Нерідко дівчинці з цим ім'ям властива пасивність та лінощі. І все ж Таміла здібна учениця, особливо їй цікава література та вивчення іноземних мов. Дівчинка пробує малювати, відвідує творчі гуртки, а от спорт та рухливі ігри явно не для неї. В дитині слід розвивати вміння розбиратися в оточуючих і здатність постояти за себе. Інакше з м'якої та ніжної дівчинки може вирости розбалувана істота, інертна, відірвана від життя та така, яка абсолютно не орієнтується в ньому.

Таміла не кар'єристка, але їй не хочеться багато працювати, щоб заробити собі на безбідне життя. До тих пір, доки це можливо Таміла довгий час продовжує жити разом з батьками. За необхідності вибору дівчина обере вільну або творчу професію, з власниці цього жіночого імені вийде непогана актриса, манекенниця чи модель. Також слід зазначити, що Таміла - гуманітарій за своєю природою, їй подобається щось писати, вигадувати. Якщо Тамілу підтримає хтось із близьких, дівчина може спробувати себе в літературі та навіть досягти успіху.

Таміла надзвичайно красива, витончена, сексуальна та струнка, вона з тих жінок, що не проходять повз чоловічого погляду, в житті Таміли дуже багато чоловіків. Дівчина, розпещена увагою протилежної статі, веде себе немов принцеса. У відносинах з чоловіками дівчина з цим ім'ям часто вередує, вимагає дорогих подарунків. З натовпу шанувальників Таміла не поспішає вибирати лише одного. Заміж Таміла виходить досить пізно, і лише коли на тому наполягатимуть батьки та старші члени сім'ї. І все ж, у шлюбі немає жінки більш господарської та старанної, ніж Таміла, вона вміє створити та зберегти родинний затишок.

Відомі особистості: Таміла Ташева – громадська діячка, координатор організації КримSOS.

Висіцька Таміла — український геолог, науковець, письменниця-дослідник.

Панько Таміла — український філолог-україніст, лексикограф, термінознавець та термінограф, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Львівського університету.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ