Ім'я Надія

Опис імені

Значення імені Надія

"надія"

Походження імені Надія

Українське, слов'янське від дієслова «діяти».

Привітання з днем народженя Надія!

З днем ангела Надія!

Характеристика імені Надія

Надія МейхерВ імені Надія закладено найпотужніший потенціал. Надія володіє міццю, серйозністю поглядів та суджень, вона знає чого прагне, та зробить все можливе, щоб цього досягти. Надія володіє бурхливим і вибуховим темпераментом, проте емоції краще не виносити на показ. Сильна, розумна, рішуча, яскрава - це і є її відмінні риси.

В дитинстві Надійка мало нагадує решту дітей, доки однолітки проводять час за іграми та забавами, Надія працюватиме над книгами, вже зараз розуміючи, які вони важливі для її майбутнього. При цьому Надію не можна назвати ні тихою, ні сірою мишкою, яка відсиджується осторонь, оскільки вона вміє дати відсіч кривдникові, не лізе за словом в кишеню, багато хто боїться її влучного та дошкульного слівця.

Дорослішаючи, Надія набуває мудрості та досвіду. Вона рано ставить собі головну життєву мету і прагне обов'язково досягти її. Вона не буде задовольнятися тим, що має - вона цінує розкіш та комфорт. Надія там, де потрібен нестандартний спосіб мислення, розум і талант, вона явна кар'єристка, їй просто необхідна боротьба за успіх. Часто Надя обирає престижну професію, таку як юрист чи адвокат. Однак, як не дивно, краще реалізувати свій потенціал вона зможе в менш престижних професіях, наприклад, присвятивши своє життя науці.

Чоловіки, засліплені зовнішньою привабливістю Надії, готові піти на все, щоб її завоювати, але зробити це дуже непросто. Надія не кинеться на першого хто їй трапиться, їй потрібен настільки ж сильний, рівнозначний партнер. Якщо Надія рано не вийде заміж, вона може відкласти цю справу на потім. Це не означає, що вона занадто зневажливо ставиться до чоловіків (Надія часто заводить короткі романи, без сорому змінює чоловіків як рукавички). Привернути увагу Надії надовго зможе або сильна, владна та вольова людина, в якій Надія побачить реальний захист та опору; або, втомившись від невизначеності, обере для себе тихого "підкаблучника", який завжди і у всьому буде слухатись її. Вимоглива і сувора мати, чудова господиня і вірна дружина, Надія і в сім'ї виявить свої кращі якості, якими вона щедро наділена.

Відомі особистості: Надія Грановська (справжнє ім'я Наді́я Олекса́ндрівна Ме́йхер) — українська співачка, поетеса і телеведуча, екс-солістка гурту ВІА Гра.

Надія Симчич — український драматург, прозаїк, казкар.
Надія Петрівна Шестак — українська естрадна співачка, народна артистка України.
Надія Гураль - співачка, автор власних пісень.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ