Ім'я Кіра

Опис імені

Значення імені Кіра

Значення імені Кіра: "пані", «сонце», «промінь світла»

Походження імені Кіра

Походження імені Кіра: може мати різне походження. Воно може бути жіночим варіантом чоловічого імені Кір, що походить від грецького κύριος, «пан», чи персидського царського імені Кір (перс. کوروش بزرگ), що означає «сонце». Також може походити від індійського гендерно-нейтрального імені Кіран «промінь світла».

Характеристика імені Кіра

Характеристика імені Кіра: носій імені Кіра має непростий характер, який робить досить сильний вплив на долю дівчини. Батьки обов'язково мають враховувати це при вихованні і приділяти чимало уваги почуттям дитини, бо у випадку нестачі батьківського тепла дівчинка буде компенсувати його, привертаючи увагу ззовні.

Кіри не позбавлені впертості і марнославства, які можуть перерости в частину характеру, якщо не приділяти їй достатньо уваги і виховання в дитинстві. Дівчинка гостро сприймає критику і не приймає чужих порад. Неприємності вона переживає досить важко, проте не збирається показувати свої почуття оточуючим.

Кірі приємні лестощі, це її найбільш слабке місце. У молодої особи є сильне бажання до самореалізації та отримання позитивної оцінки оточуючих. Саме це бажання нерідко змушує її шокувати і дивувати оточуючих своїми витівками.

Кіра – горда, смілива і непохитна дівчина. З малих років значення її імені дозволяє розкрити здатність дитини швидко розуміти саму суть розмови, вміння виконувати дані обіцянки. Кіра непогано вміє домовлятися з людьми, з батьками вона виявляє ласку і ніжність, з незнайомцями зазвичай поводиться чемно, але недовірливо.

У школі Кіра вчиться добре, їй не потрібно докладати особливих старань у навчанні, науки можуть даватися легко, проте сама вона може не виявляти особливого бажання. Віддає перевагу точним дисциплінам, особливо математиці та фізиці. Любить займатися спортом, з радістю буде відвідувати спортивні секції заняття.

В юності значення імені Кіра набуває деякі нові обриси. Дівчина починає більше часу приділяти своєму розвитку і освіті, а також фізичному стану. З'являється бажання завжди виглядати добре, вона володіє своїм власним стилем і не прагне повторювати за ким-небудь.

У Кіри чимало друзів, вона спілкується з багатьма, однак воліє чоловічу компанію і колектив. Наявність запального нестримного характеру нерідко відштовхує від Кіри подруг, які також не хочуть миритися з її вдачею і безцеремонним ставленням.

Кіра дуже вимоглива не тільки до оточуючих, але і до себе. Чимале значення в житті юної Кіри займає можливість самореалізації і розкриття власного потенціалу. Їй подобається отримувати похвалу, однак нерідко вона не може відрізнити її від лестощів. Дуже часто це грає на руку корисливим особам.

Власниці цього імені намагаються вести активний спосіб життя, багато читають. Можуть захопитися верховою їздою, лижним спортом і скелелазінням, а також дайвінгом, баскетболом та волейболом.

Незговірливий і сильний характер, який дістався Кірі від природи, не дозволяє їй йти на компроміси, останнє слово завжди має залишитися за нею.

Відомі особистості: Кіра Найтлі — британська актриса; Кіра Муратова —український режисер, сценарист. 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я