Ім'я Ксенія

Опис імені

Значення імені Ксенія

Значення імені Ксенія: "гостинність", "чужоземка", "гостя".

Походження імені Ксенія

Походження імені Ксенія: походить від грецького слова ξενία (xenía) – "гостинність". Гостинність мала особливе значення в культурі Стародавньої Греції. Одним з імен головного грецького бога Зевса було Зевс Ксеніос, тобто "гостинний". Це означало, що Зевс був покровителем мандрівників і гостинності і був готовий покарати тих, хто заподіє шкоду гостю.

З днем ангела Оксана та Ксенія!

Характеристика імені Ксенія

Характеристика імені Ксенія: енергетика імені Ксенія це мінливість, упертість, підвищена активність, відмінно розвинений інтелект. Ксенія горда і самолюбива, коли потрібно її втручання, вона ні за що не стане відсиджуватися в тіні. Яскрава, зухвала, ініціативна і пустотлива - такою буде Ксенія аж до сивого волосся.

Ксенія ніжна і зворушлива дитина, яка не доставляє ніяких турбот батькам. Вона відмінно ладнає з однолітками, непогано вчиться, але ось впертість Ксенії здатна в буквальному сенсі вивести з себе кого завгодно. Дівчинка гіперактивна, тож батькам просто необхідно вірно направити цю неприборкану енергію, вибравши потрібний напрямок. Як варіант - віддати Ксенію в спортивну секцію, де дівчинка зможе відмінно проявити себе (найбільшу підходять: гімнастика, легка атлетика, інші спортивні секції).

Природа наділила Ксенію гострим розумом, трохи старанності і терпіння з її боку і Ксенія стане відмінним фахівцем. Менеджмент, юриспруденція, іноземні мови - все це їй легко підкорюється. Ксенія цінує затишок, любить розкіш, достаток і комфорт, все це змушує дівчину уважно вибирати свою майбутню професію. Серед Ксеній дуже багато успішних і знаменитих людей. Вона знає собі ціну і свої можливості, однак, об'єктивно даючи високу оцінку самій собі, Ксенія схильна недооцінювати здібності оточуючих її людей.

Успішна Ксенія не оцінює чоловіків за їх гаманцями, звичайно вона може закохатися і в людину нижче її по соціальній драбині, але ніколи і ні за яких умов не зв'яже з ним свою долю. Її відштовхує легковажність у спілкуванні з сильною статтю, вона береже репутацію, їй важливо не втратити у відносинах своє власне обличчя. Ксенія не поспішає заміж, вона самодостатня, сильна духом і вміє забезпечити себе, тож ця дівчина виявиться не легкою здобиччю для чоловіка, який вирішив підкорити її. Тільки успішний, впевнений у власних силах, освічений і галантний чоловік може розраховувати, що йому вдасться пов'язати з нею свою долю. Ксенія буде хорошою дружиною і чудовою матір'ю. Але навіть будучи заміжньою їй просто необхідно блищати, виходити в світ. Це має пам'ятати її чоловік, Ксенію не варто закривати в чотирьох стінах домашнього затишку, тут яскрава і неординарна Ксенія швидко перетворитися в безперспективну мадам в брудному халаті, яка вічно не встигає прибрати за дітьми і пиляє свого благовірного.

Відомі особистості: Ксенія Симонова, за чоловіком Паскар  — українська художниця. Працює в жанрі пісочної анімації. Переможниця 1-го сезону (2009) шоу «Україна має талант» (СТБ).

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ