Ім'я Лідія

Опис імені

Значення імені Лідія

"мешканка Лідії"

Походження імені Лідія

Давньогрецьке. У давнину Лідією називалася країна на західному узбережжі Малої Азії.

Характеристика імені Лідія

Лідія ТаранВ енергетиці імені Лідія гармонійно поєднуються гострі суперечності. З одного боку Лідія дуже самолюбива, часом некерована та егоїстична, яка воліє робити тільки те, що в неї на думці. І в той же час Лідія чуйна, добра, товариська, люди тягнуться до неї, оскільки цінують її за вміння підтримати та дати пораду у важку хвилину. В молодості відкрита, прямолінійна та товариська Лідія, з роками схильна набувати зайвої авторитарності, збирати образи та негатив, які підштовхують її до відчуження, Лідія може замкнутися в своєму маленькому світі і навіть почне уникати спілкування з оточуючими людьми.

Маленька Лідія обожнює своїх батьків і у всьому слухається їх. Вона старанна і охайна дівчинка, яку люблять вчителі. До тих пір, доки їй не властиво зазнайство, у Ліди багато друзів та подруг. Однак лідерські претензії виявляються у Лідії досить рано, що може негативно позначитися на соціалізації дитини. Батьки мають контролювати, щоб ці якості не переросли у вседозволеність, деспотизм. Слід присікати спроби дівчинки маніпулювати друзями, пояснюючи, що така поведінка неправильна і як вона може відбитися на ній самій.

Від природи Лідія володіє гострим аналітичним розумом, відмінно володіє цифрами і дещо гірше проявляє себе серед гуманітарних дисциплін. Бухгалтер, математик, економіст, інженер - це найбільш оптимальні для Лідії спеціальності. Лідія кар'єристка, але до обраної спеціальності відноситься досить прохолодно, підходить до справи відповідально, але без ентузіазму. Будь-якого відповідного моменту Лідія без жалю кине роботу і точно ніколи не стане прогинатися перед начальством, лестити та підлабузнюватися заради примарного заохочення.

Лідія з ранніх років розуміє, що чоловіки навколо неї, це відмінний спосіб зміцнити своє становище, саме з цієї позиції Лідія з юності починає оцінювати кандидатів у чоловіки. Забезпечений, авторитетний, шанований в суспільстві, вміє захистити - саме таким бачить Лідія свого потенційного обранця. Вона не проти зав'язати роман без зобов'язань, часто стає коханкою одруженого чоловіка. Ніколи Лідія не дозволить почуттям керувати собою. Заміж, як правило, виходить досить пізно, стає відмінною матір'ю та вірною дружиною. Якщо чоловік її про це попросить, без жалю кидає кар'єру і присвячує себе домашнім справам.

Відомі особистості: Лідія Таран — українська телеведуча.
Лідія Сальвер — французька лікарка і письменниця, лауреатка Ґонкурівської премії за роман «Не плакати».
Лідія Мей — естонська художниця, авторка акварелей та пейзажів.
Лідія Забіляста — народна артистка України, оперна співачка (сопрано).
Бурачинська Лідія — український публіцист, журналіст, громадський діяч. Дівоче прізвище — Рудик, псевдонім — Л. Бура.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я