Ім'я Руслана

Опис імені

Значення імені Руслана

"левиця".

Походження імені Руслана

походить від тюркського слова «арслан».

З днем народження, Руслана!

Характеристика імені Руслана

Руслана ЛижичкоЕнергетика імені Руслана надзвичайно сильна, вона витривала, цілеспрямована, часом надмірно вперта. Володарка цього імені з тих жінок, які ставлять конкретні цілі, але не намагаються зірвати зірки з небес. Руслана прагматик, вона твердо знає, що хоче від життя, а в наміченій справі піде до кінця. Руслана відкрита, привітна, любить веселу компанію, обожнює посміятися та пожартувати з подругами. У дівчини багато друзів, однак, її характер занадто запальний, вона легко втрачає емоційну рівновагу, після чого їй важко контролювати себе. Більшість вчинків, про які Руслана шкодує, вона скоїла в стані афекту. І все ж, вона в змозі визнати свої помилки, якщо потрібно, то згнітивши серцем вона готова покаятися. Завдяки цим якостям число її друзів неухильно зростає.

Маленька Руслана улюблениця всіх, хто навколо, дівчинка пробує співати, малювати, танцює, полюбляє рухливі ігри та спорт. Руслана завжди там, де рух! У школі вона безперечний лідер, який вміє згуртувати навколо себе найрізноманітних дітей. Однак, довіру і розташування Руслани дуже легко втратити, дівчинка вже зараз дуже самолюбна та владна, непокірних вона відразу викреслює зі списку друзів. Більше того, Руслана погано переносить, якщо хтось затьмарює її своєю красою або успіхами. Цю яскраву і активну дівчинку необхідно з ранніх років вчити бути терпимішою, більш тактичною та спокійнішою по відношенню до людей навколо неї. Дитині слід пояснити, що заздрість не найкраще почуття, Руслана має навчитися поважати перемоги інших людей.

Стійка і міцна духом Руслана природжена актриса, розумний політик, талановитий педагог. В ній є внутрішнє прагнення до слави та популярності, але найчастіше Руслана так і не використовує до кінця весь свій життєвий потенціал. Яскраво спалахнувши від нової ідеї, Руслана через деякий час кидає її, необачно залишаючи купу невирішених завдань, які ще деякий час будуть даремно витрачати її сили та ресурси, відволікаючи від поточних турбот та роботи. Жінці з ім'ям Руслана надзвичайно пощастить, якщо у житті поруч з нею буде крокувати повна її протилежність, людина врівноважена, некваплива, планомірна - Руслана багато чого доб'ється і багато здійснить.

Руслана карколомна красуня, до того ж, як кажуть, вона створює себе сама. Дівчина стежить за своєю зовнішністю та фігурою, займається фітнесом, відвідує тренажерний зал. Руслана робить це не заради оточуючих, а насамперед заради себе самої, їй подобається викликати захоплені вигуки представників сильної статі. Однак серце гордої красуні зможе домогтися тільки один чоловік, Руслана не вітряна кокетка - вона пильно обирає свого єдиного. В її житті мало романів, Руслана рано виходить заміж і це точно буде шлюб назавжди. У сімейному житті Руслана вельми вимоглива і серйозна, вона хоче, щоб чоловік все робив тільки під її чуйним керівництвом (погодьтеся, не кожен чоловік готовий на таку жертву). Але і сама Руслана заради коханого готова пожертвувати кар'єрою і цілковито присвятити себе побуту та вихованню дітей.

Відомі особистості: Руслана Лижичко — українська співачка, піаністка, диригент, танцюристка,продюсер, громадська діячка.
Руслана Писанка (Писанко) — українська актриса, телеведуча.
Руслана Таран — українська яхтсменка, триразовий призер Олімпійських ігор.
Руслана Войт (дівоче прізвище Ткач) — українська бандуристка, співачка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ