Ім'я Зоряна

Опис імені

Значення імені Зоряна

Українське жіноче ім'я давньослов'янського походження, яке означає «ясна зоря», або від слова зірка – зоряна.

Походження імені Зоряна

Хорватська та сербська форма цього імені - Зорана (Zorana). Ім'я було поширене у часи до хрещення Східної Європи, потім вийшло з ужитку, але у XX ст. знову набуло популярності.

Привітання з Днем Народження для Зоряни

Характеристика імені Зоряна

Зоряна МарченкоУ дитинстві Зоряна замкнута і тиха дівчинка. Для неї характерна лагідність і слухняність. Вона вміє самостійно організувати свій час. Дівчинка дуже любить батьків і намагається проводити з ними багато часу. В школі отримує гарні оцінки. В якості друзів обирає розумних та цікавих людей. Зоряна завжди спокійно ставиться до насмішок. Навчання приносить їй задоволення. Дівчинка з легкістю розбирається в різних предметах. Вона прагне отримати вищу освіту. Серед оточуючих володарка такого імені завжди домагається любові та поваги. Вона завжди готова прийти на допомогу іншим людям. У поведінці Зоряни завжди відчувається повага до себе і гідне ставлення. З віком володарка імені Зоряна змінюється. У ній починає пробуджуватись активність. Завдяки критичному складу розуму, дівчина досить обережно ставиться до думок інших людей. Якщо вона відчуває несправедливість в якому-небудь питанні, то обов'язково висловить протест. Зоряна здатна досягти хороших успіхів у кар'єрі. Вона старанна, завзята і наполеглива. Володарка цього імені - вольова натура, яка намагається доводити всі розпочаті справи до кінця. Зоряна вміє домогтися від колег виконання своїх прохань і розпоряджень. Як спеціальності цій дівчині підходить діяльність, пов'язана з психологією, медициною або педагогікою.

Зоряна, яка відзначає день народження в зимові місяці, стабільна і надійна. До виконання будь-якої роботи завжди ставиться сумлінно. Вона вміє досягти визнання в колективі. Зоряна вміє бути незалежною в своїх судженнях і приймати нестандартні рішення. В колективі користується заслуженим авторитетом, прекрасно виявляє себе в екстремальних ситуаціях.

Весняна Зоряна чутлива людина. Вона з особливою любов’ю ставиться до природи і всього прекрасного. Дівчина чарівна і безпосередня. Їй необхідно відчувати любов близьких. Вона чуйна і добра до всіх.

Народжена в літні місяці володарка імені Зоряна відкрита, наївна і безкорислива. Їй властиво довіряти людям. Дівчина завжди готова прийти на допомогу своїм друзям і близьким.

Для Зоряни, яка народилася в осінні місяці, властиві впертість, незалежність і примхливість. Вона вміє відстояти власну думку. Володарка цього імені може стати прекрасним організатором. У неї є лідерські якості. Зоряна вміє сперечатися і сумлінно справляється з будь-якими справами.

Навіть з віком жінка, яка володіє ім'ям Зоряна, довго залишається привабливою і молодою. Крім того, вона розумна, чуттєва і чарівна. Всі ці якості привертають чоловіків. З безлічі шанувальників Зоряна обере чоловіка, який здатний змінити її почуття внутрішнього неспокою. Відносини з обранцем будує з настроєм на подальше сімейне життя. В домашніх справах Зоряна відрізняється хазяйновитістю. Вона вірна своєму чоловікові, від чоловіка чекає такого ж ставлення до себе. Не любить сварок і конфліктів, в суперечках готова йти на компроміси. У її будинку завжди комфортна атмосфера. Часто реакція Зоряни на ті чи інші події відрізняється безпосередністю та стихійністю. Вона завжди добре відчуває емоційний настрій і настрій інших людей. Зоряна щиро переживає у разі недоброзичливості чи брутальності в свій бік. Часто вона ховає свою вразливість і ніжність за награною примхливістю та істеричністю. У своїх діях Зоряна часто керується емоціями. До того ж, жінка володіє гарним почуттям гумору. Вона доброзичлива, вміє вислухати і зрозуміти. У своїй допомозі виявляє щирість і делікатність. Незважаючи на те, що Зоряна сама здатна переживати навіть через дрібниці, вона обов'язково докладе всі сили, щоб допомогти розібратися в ситуації.

Відомі особистості: Зоряна Гладка — українська поетеса
Зоряна Юдін — українська співачка
Зоряна Марченко –українська актриса кіно та телебачення
Зорана "Лола" Новаковіч (Zorana «Lola» Novaković) — сербська співачка
Зоряна Пилипюк — українська спортсменка, волейболістка, Міс спорт України 2009
Зорана Тодоровіч (Zorana Todorović) — сербська спортсменка, баскетболістка

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ