Ім'я Лілія

Опис імені

Значення імені Лілія

Значення імені Лілія: "лілія"

Походження імені Лілія

Походження імені Лілія: походить від назви квітки лілії, що символізує чистоту і непорочність. Назва квітки має латинське походження - Lilium.

Характеристика імені Лілія

Характеристика імені Лілія. Ліля Подкопаєва.Характеристика імені Лілія: в енергетиці імені Лілія полягає сила і міць у поєднанні із зворушливою ніжністю, крихкістю і вмінням любити. Лілії властиво впадати по черзі в дві крайності - вона може бути лагідною, турботливою, відмінною співрозмовницею і вже через секунду проявити себе як жорстка, самозакохана і егоїстична людина. Ці дві крайності в характері Лілії будуть боротися всередині неї все життя; те, як поведе себе Лілія в тій чи іншій ситуації, багато в чому накладе відбиток і на її долю і на відносини з оточуючими людьми.

В дитинстві Ліля неврівноважена, занадто образлива, схильна переживати через дрібниці, однолітки вважають її нерішучою і слабкодухою, не здатною постояти за себе. При цьому спостережна Ліля вже зараз розуміє, що у кожної людини є слабкості, вчиться їх помічати. З роками Лілія стане майстерно домагатися бажаного, маніпулюючи слабкостями оточуючих її людей. Ліля здатна, але не старанна учениця, погано вміє концентрувати увагу на чомусь одному. Батькам слід розвинути в дівчинці цілеспрямованість, твердість характеру, інакше, ставши дорослою, Лілія у важкій життєвій ситуації здатна, заради бажаного, піти на хитрість і обман які можуть підпадати під кримінальне законодавство.

Лілія не кар'єристка, їй важко обрати професію, визначитися з єдиною справою, яка їй до душі. В юності дівчина може спробувати себе на різних теренах, проте добитися успіху їй заважає розрізненість інтересів і явна лінь. Взагалі Лілія з часом може відмовитися від будь-яких спроб чогось досягти, у неї завжди є можливість спочатку посидіти на шиї у старих батьків, а потім вискочити заміж за заможного чоловіка. У кінцевому рахунку, у Лілії до життя немає високих претензій, вона може задовольнятися тим, що є.

Особисте життя Лілії нагадує ляльковий спектакль. Лінива Лілія розуміє, що їй не доведеться працювати, якщо вдало створити сім'ю, саме цій меті Лілія присвячує всі свої зусилля. Вона приваблива від природи, її відрізняє прекрасний смак, вміння подати себе, в цілому Лілія справжня спокусниця, повз яку не прослизне жоден гідний кандидат. Нарешті успішно вийшовши заміж, Лілія і в шлюбі не проявить себе з кращого боку. Обравши пасивну, споживацьку позицію, вона буде користуватися всіма матеріальними благами, які дасть їй чоловік. Але побут або турбота про дітей - це не для неї.

Відомі особистості: Лілія Подкопаєва — українська спортсменка (спортивна гімнастика); Лілія Лобанова - українська оперна і камерна співачка; Лілі Коул - англійська модель і кіноактриса; Лілі Олдрідж - американська топ-модель.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я