Ім'я Віталіна

Опис імені

Значення імені Віталіна

Значення імені Віталіна: "жива"

Походження імені Віталіна

Походження імені Віталіна: походить від латинського імені Віталіс, яке перекладається як "живий". Варіанти імені: Віталія, Віта.

Характеристика імені Віталіна

Характеристика імені Віталіна: це рідкісне жіноче ім'я може подарувати його власниці незвичайне і дивовижне життя. Віталіни володіють такими якостями, як м'якість і чарівність. Але водночас рішучі та сміливі. У дитинстві Віталіни відмінно ладнають і з подружками і з сусідськими хлопчаками. Віталіни відрізняються самостійністю, цілеспрямованістю і підвищеним самолюбством, однак навчання не викликає у них інтересу. У дитинстві Віталіну більше приваблюють казки та пригодницькі романи. У підлітковому віці Віталіни шукають для себе приклад для наслідування. Ідеал, та не знайшовши такого, стають замкнутими. У цьому ж віці втрачається взаєморозуміння з батьками.

Віталіна виходить заміж дуже рано, але зазвичай її чоловіком стає людина набагато старша від неї самої, ровесники не викликають у неї інтересу. Її чоловіком стає людина освічена і така, що створила фундамент для сімейного життя. Відносини зі свекрухою у Віталіни не складаються.

Для того, щоб викликати інтерес протилежної статі, Віталіна не користується звичайними прийомами і хитрощами жінок. Та вона і не вміє цього робити. Але ці прогалини Віталіна компенсує умінням повністю контролювати ситуацію і спрямовувати її розвиток у вигідне для неї русло. Віталіна дуже довірлива і може бути часто обдурена. Але бережись, якщо вона дізнається про брехню. Її реакція буде дуже бурхливою і непередбачуваною.

Віталіна – дуже талановита господиня, але рідко звалює всю домашню роботу на свої плечі. Часто вона доручає чоловікові займатися прибиранням і приготуванням їжі. Їй більше подобаються чоловічі обов'язки, які вона з задоволенням виконує. Взагалі, Віталіна краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому колективі вона буде грати лідерські ролі.

Відомі особистості: Віталіна Біблів – українська акторка.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я