Ім'я Олеся

Опис імені

Значення імені Олеся

Значення імені Олеся: "захисниця", "лісова".

Походження імені Олеся

Походження імені Олеся: ім'я походить від грецького імені Олександр.

З Днем Народження, Олеся!

Характеристика імені Олеся

Характеристика імені Олеся. Олеся Мамчич.Характеристика імені Олеся: енергетика імені Олеся неймовірно сильна. У характері цієї дівчини вживаються цілеспрямованість, задатки лідера, наполегливість, сміливість, людяність і доброта. Олеся яскрава і пряма, доброзичлива і відкрита - спілкуватися з нею приємно і легко. І в той же час добродушна Олеся не позбавлена жіночої простоти, де перепади настрою звичайна справа, а вираз симпатії вже через секунду може змінитись і вона може стати жорсткою і навіть різкою, як тільки хтось торкнеться особисто її.

Будучи маленькою дівчинкою, Олеся більшу частину часу проводить за активними іграми, по духу їй близький спорт. Вона непогано вчиться, але блискучих здібностей не проявляє, особливого прагнення стати лідером у класі у неї теж немає. На відміну від навчання, наук і шкільних дисциплін, дівчинці цікавіше поганяти у дворі м'яч або відвідати басейн. Однак, Олеся вже зараз відрізняється завищеною самооцінкою, а всі свої достоїнства їй властиво перебільшувати в рази.

Дорослішаючи, Олеся продовжить шокувати оточуючих. Вона любить екстрим, заради гострих відчуттів готова на ризик. Олеся справжній боєць, їй властиво ламати стереотипи і вона не хоче жити, як усі. Дівчина не прагне здобути вищу освіту, зробити кар'єру або створити сім'ю; їй цікаво просто насолоджуватися життям, проводити час у своє задоволення, спілкуватися з людьми. Буде відмінно і для самої Лесі, і для її сім'ї (в іншому випадку, тягар відповідальності за неї, як завжди, ляже на плечі батьків), якщо дівчина знайде компроміс між професією і своїм захопленням. Наприклад, з Олесі вийде непогана актриса, спортсменка або журналіст.

Олеся привертає увагу своєю неординарністю і бурею емоцій. Від природи вона миловидна, але яскравою красунею її не назвеш. Тим не менш, чоловіки втрачають голову від цієї жінки, у багатьох від її темпераменту і внутрішньої краси крутитися голова. Олеся дівчина не домашня, вона не тихоня, для якої заміжжя головна життєва мета. Олеся любить чоловіків, заводить романи, але, як правило, вони для неї лише короткий епізодичний момент на життєвому шляху. По-справжньому Олесю може залучити тільки людина настільки ж яскрава, активна, яка оригінально мислить і нестандартна. З ним Олеся створить настільки ж нестандартну сім'ю. Дуже часто жінки з ім'ям Олеся доручають ведення господарства чоловікові, самі тим часом продовжуючи займатися своїм захопленням і займатися собою.

Відомі особистості: Олеся Кравець — українська письменниця; Олеся Левадна – українська бандуристка; Олеся Мамчич — українська письменниця

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ