Ім'я Марія

Опис імені

Значення імені Марія

Значення імені Марія: "гірка", "кохана", "пані".

Походження імені Марія

Походження імені Марія: походить від єврейського імені Мірьям. Є багато версій його значення, серед них "гірка", "непокірна", "відкинута". Можливо, це ім'я походить від єгипетського слова "кохана" або "любов". В православ'ї традиційно перекладають як "пані".

Привітання з Днем Народження для Марії

З Днем Народження, Маша!

З днем ангела Марія!

Характеристика імені Марія

Марія БурмакаХарактеристика імені Марія: Марія – дівчинка зазвичай з дитинства весела і товариська, радісно йде на контакт, а в дорослому віці може цілком розчинитися в житті тих, кого вона любить. Чоловік, діти та свій будинок – це справжнє царство Марії, яка, як тонкий психолог, вміє наводити мости між люблячими і підтримувати мир.

Правда, в школі Марійка, зовні добра і ласкава, може бути вмілою інтриганкою. Вона дуже любить заводити дружбу, в якій та чи інша дитина має віддавати їй абсолютну перевагу перед іншими. Марію зазвичай люблять в класі, але сама вона може заздрити і шкодити щасливим одноліткам, сварити подруг і потихеньку пакостити, зовні залишаючись милою і доброю.

Марія зазвичай складно виносить будь-яку критику, намагаючись відповісти образливим жартом навіть на найлегше зауваження. Боячись осуду і бажаючи бути кращою, вона добре вчиться, хоча з фізкультурою можуть бути проблеми.

Зовні доросла Марія може здаватися дамою з нелегким характером, але у неї в глибині душі такий запас любові і ніжності, якого вистачає на все і всіх, якщо тільки мова йде про коханих і люблячих. Вона дуже жертвенна по натурі і намагається завжди допомогти, якщо бачить біду. З дитинства Марійка не може не відгукнутися на чужі проблеми, тому часто забуває про власні потреби: адже у людей трапилося горе, їм вона потрібніше.

Відомі особистості: це ім'я носили дві головні жінки в Біблії – Діва Марія, мати Ісуса Христа, і Марія Магдалина. З королівських осіб: Марія Антуанетта – королева Франції, Марія Стюарт, королева Шотландії. Марія Склодовська-Кюрі — французький фізик, хімік, педагог, громадська діячка польського походження. Дружина П'єра Кюрі. Лауреат Нобелівської премії з хімії та фізики. Марія Заньковецька — українська актриса. Марія Бурмака — українська співачка, Народна артистка України, кандидат філологічних наук.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ