Ім'я Соломія

Опис імені

Значення імені Соломія

Значення імені Соломія: "мир", "мирна".

Походження імені Соломія

Походження імені Соломія: походить від давньоєврейського слова «salom», що в перекладі означає мир (порівняйте, зокрема,однокореневі слова: Соломон, буквально мирний, та відоме арабське привітання ас-саляму алейкум, тобто мир вам).

Привітання для  Соломії з Днем Народження

Соломія, з днем ангела!

Характеристика імені Соломія

Соломія ПавличкоХарактеристика імені Соломія: активна, ділова, практична, вона прораховує кожен вчинок, рішення, план. Це вірна, обов'язкова, передбачлива і турботлива жінка, яка не піддається чужому впливу. Їй не властиві самовдоволеність і самовпевненість, але у неї дійсно сильна воля. Вона може стати злопам'ятною та мстивою. Невдачі переживає важко. Соломія дуже ретельно відбирає друзів і не прощає непорядності і зрад. Інтроверт, але не слід вважати, що вона буде ховатися «в дуплі» від навколишнього життя, хоча знаходить в цьому своєрідний комфорт, — просто там зручніше обдумувати подальші дії. Любить покритикувати інших, але без злого умислу.

Соломія серйозно ставиться до вибору професії. Схильна до «чоловічих» професій, пов'язаних з ризиком. Часом громадська та професійна діяльність затьмарює особисте життя. Але вона жіночна, чарівна, ніщо людське їй не чуже. Домашнє господарство охоче довіряє матері або свекрусі, а вихованням дітей займається сама. У неї дивовижна інтуїція, тільки Соломія рідко використовує її з вигодою для себе. Вона у всьому домагається успіхів, але завжди боїться зрад.

Відомі особистості: Соломія Крушельницька — українська оперна співачка, педагог. За життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, звання «Вагнерівська примадонна» XX століття. Співати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітта Руффо, Федір Шаляпін. 
Соломія Павличко - письменниця, літературознавець,перекладач, публіцистка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ