Ім'я Марина

Опис імені

Значення імені Марина

"морська".

Походження імені Марина

Ім’я Марина походить від латинського слова «Маринус» (Marinus), що в перекладі означає «морський». Це ім’я є аналогом рідкісного давньоримського чоловічого імені Марин.

Привітання Марини з Днем Народження

Характеристика імені Марина

Марина ВладіМарина зазвичай вирізняється яскравим темпераментом, розкутістю та самовпевненістю. Вона смілива, полюбляє бути в центрі уваги та все вирішувати самостійно, але самотність може виявитися для неї прийнятною ціною за те, щоб не обмежувалася її гордість.

Юну Марину варто контролювати, щоб вона не хапала знання з верхівок, а вчилася як слід, звертаючи увагу на тонкощі. Втім, з кожним роком встежити за нею стає складніше. Марина не любить сидіти біля материнської спідниці, її не втримаєш у батьківському домі та в рамках батьківських уявлень. Марина полюбляє галасливі загули, тому вдома нерідко виникають скандали, вона легко потрапляє до дивних компаній, і взагалі проблем з Мариною багато.

У дитинстві вона - кумир хлопчаків, всі змагаються за право нести її портфель, б'ються за можливість із нею поспілкуватися. Марина рано починає зустрічатися з юнаками, до того ж її шарм ніколи не стає меншим, навіть якщо природа обділила її красою, або краса поблякла з віком чи від хвороби.

У майбутньому Марині краще буде з чоловіком спокійним та розуміючим, але тільки за умов, якщо він забезпечить її матеріально та буде постійно виявляти захоплення, бо неуваги та бідності Марина не пробачить. Не втримають Марину в шлюбі і гроші, якщо при цьому чоловік холодний або зраджує її. Від такого чоловіка Марина легко і гордовито піде в нікуди, не боячись нічого втратити. Якщо ж чоловік буде нею захоплений і турботливий, то Марина стане прекрасною господинею, яка буде дивувати його кулінарними шедеврами та перетворить кожен день на маленьке свято. А от стосунки зі свекрухою у Марини не складаються в будь-якому випадку, навіть якщо з чоловіком все безхмарно: просто Марина дуже норовлива для нерідко літньої матері свого обранця.

Дітьми Марина то фанатично опікується, трясучись над кожним їх кроком, то надовго дає їм робити все, що вони хочуть, не замислюючись про наслідки.

На роботі Марина практична, і з далекими планами може погодитися навіть на непривабливу і непрестижну посаду, але тоді плани мають бути справді грандіозними. А доти Марина буде економити, намагаючись не вибиватися з бюджету. Щоправда, в один прекрасний день імпульсивність пересилить, і Марина моментально витратить всі заощадження - на себе і в жодному разі не на близьких. Прагнучи йти кар'єрними сходами, Марина легко може переоцінити свої сили. Від завдань, які не пов'язані з особистою вигодою, Марина намагається усунутися, тож керівнику потрібно мотивувати її як можна краще, і тільки тоді вона буде старанним працівником.

Вона може працювати як у сфері мистецтва, так і в обслуговуючих галузях, залюбки Марини стають вченими, інженерами, лікарями. Вони завжди прагнуть бути на видноті та заводити вигідні знайомства, тож легко роблять кар'єру. А ось якщо Марину всерйоз захоплює її професія, в трудовому азарті вона може просто зашкодити собі.

Відомі особистості: Павленко Марина — українська поетеса, письменниця, художниця, науковець, педагог.

Марина Гендс — французька акторка.

Марина Левицька  — британська письменниця українськогопоходження.

Марина Владі (справжнє ім'я — Марина Володимирівна Полякова-Байдарова) — французька кіноактриса, артистка театру та телебачення, співачка, автор декількох художніх книг. Має в Україні родинне коріння.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ