Ім'я Валентина

Опис імені

Значення імені Валентина

"сильна", "здорова"

Походження імені Валентина

Походить від римського родового імені Валентінус, від слова "валенс" – "сильний, могутній, здоровий".

З Днем Народження, Валентина!

Характеристика імені Валентина

Валентина СемеренкоЦя жінка суто земна, не стільки красива, скільки симпатична і дуже чуттєва. Вона прямолінійна, вірна, привітна, розумна і працьовита. Валентина може виглядати похмурою, але в ній таїться стільки ніжності і любові, що вистачить на велику сім'ю. Валентина не тільки працелюбна, але ще й розважлива, впевнена в собі і кмітлива. У неї розвинена інтуїція, але Валентина користується нею вкрай рідко, тому що їй більш до вподоби все земне та звичне. Доводячи свою точку зору, Валентина може бути дуже впертою, навіть вибухонебезпечною. Може висловлювати своє невдоволення безрозсудно і люто.

Взагалі Валентина – холерик, і, можливо, саме її запальність призводить до невлаштованості в особистому житті. Валентини часто ніколи не виходять заміж, навічно залишаються самотніми, і від цього перетворюються на досить нервових осіб.

Валентина інтроверт і абсолютно не потребує спілкування, але веде себе в суспільстві легко і невимушено, хоча не прагне привертати до себе увагу, надаючи це право тим, хто дійсно цього потребує.

Валентина дуже образлива та ранима, але захищати себе ніколи не поспішає, краще стане на захист когось іншого, бо їй так набагато легше. Валентина схильна дуже сильно прив'язуватися, тому вона добирає своїх друзів прискіпливо, а коло їх завжди буде обмежене. Звертатися за допомогою без причини Валентина не буде. Вона вміє вирішувати свої проблеми самотужки, ні до кого не звертаючись. У Валентини майже немає ворогів, бо вона добра. Заздрісники зазвичай пасують перед доброю вдачею Валентини, тож не є проблемою. Навіть найзатятий ворог не зможе викрити Валентину в користі, тому що вона дійсно допомагає всім заради допомоги, бо любить бути корисною і радувати інших, а не тому, що переслідує якісь особисті цілі. В це досить важко повірити, але з цим неможливо не погодитися, якщо ви знаєте Валентину вже якийсь час. Подяки Валя не чекає, бо їй важливіше розуміти, що вона потрібна і здатна допомогти.

Валентина рідко шукає пригод, намагаючись твердо стояти на землі і займатися земними справами. Виняток з цього правила становлять азартні ігри, які Валентина зазвичай дуже любить і важко переживає навіть дріб'язкові програші в них.

Вона зазвичай дуже завзята, і як працівник, і як учениця. Покликання Валентини – бути господинею великої родини, і найкраще, якщо її робота чимось нагадує цю роль. Наприклад, Валентина відмінно буде себе почувати на посаді медсестри, виховательки, санітарки, вчительки, на будь-якій роботі, де треба доглядати за дітьми або хворими, віддавати частинку своєї душі.

Валентина зазвичай виходить заміж кохаючи, хоча любов виникає зазвичай у відповідь на чуже почуття, яке викликає у неї співчуття. Вона дуже любить секс, радісно віддається коханому. Сімейне життя захоплює Валентину цілковито, вона присвячує весь свій час чоловікові та дітям, але все ж рідко буває щаслива в шлюбі. У цьому зазвичай винні чоловіки Валентин, які не цінують своїх дружин, або зловживають спиртним. Будинок Валентини – затишний куточок, бо це працьовита жінка і чудова рукодільниця. Чоловік часто цінує Валентину як прекрасну господиню, але думає, що вона не відрізняється розумом, а це – абсолютно даремно.

Зазвичай вона мріє виглядати розкішною і загадковою, але простота й ніжність проступають крізь будь-який образ, який Валентині заманулося б створити. Вона гостинна, обожнює гостей і радує їх своїм м'яким характером, умінням пригостити, вислухати і допомогти. Звичайно, Валентина цілком може в запалі пристрасті, відстоюючи правду, розсваритися з подругою, але вже через годину вона і думати забуде про спалах і захоче знову помиритися і "жити дружно". Її вдача відхідлива і добра, як і вона сама.

Відомі особистості: Семеренко Валентина — українська біатлоністка, чемпіонка Олімпійських, чемпіонка та чотириразова призерка чемпіонатів світу з біатлону, переможниця та призерка етапів кубка світу з біатлону, чемпіонка світу серед юніорів 2004 року, семиразова чемпіонка Європи, чемпіонка світу з літнього біатлону 2011 року в спринті.

Михальська Валентина —волинська художниця. Нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Валентина Лисиця  — американська класична піаністка українського походження.
Марія Валентина Веццалі (іт.: Maria Valentina Vezzali) — італійська фехтувальниця (рапіра), п'ятиразова олімпійська чемпіонка, десятиразова чемпіонка світу, найтитулованіша рапіристка в історії спорту.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ