Ім'я Мілана

Опис імені

Значення імені Мілана

Значення імені Мілана: "мила, ніжна".

Походження імені Мілана

Походження імені Мілана: слов'янське, один з варіантів імені Мілена.

Привітання для Мілани з Днем Народження

Характеристика імені Мілана

Характеристика імені Мілана: маленька Мілана з самого дитинства намагається сподобатися оточуючим. Вони ще з пелюшок розуміють силу кокетства та краси. Чим старша дівчинка стає, тим вишуканіше у неї виходить бути центром уваги. Дивно, але при цьому вони рідко страждають на нарцисизм. Дівчинка росте радісною і активною. Вона добра і ніжна дівчинка, втілення дитячої жіночності. Дуже приємна дитина.

У навчанні Мілана схильна до успіхів в гуманітарних предметах. Однак при виборі професії пов'язаних з точними науками (наприклад лікаря), може підтягнути і точні науки. Впевнена в собі і відмінно виступає на публіці. Може успішно займатися в театральних гуртках.

Здоров'я Мілани не турбує батьків. Вона росте досить здоровою дитиною.

Характеристика Мілани з віком змінюється. Будучи маленькою дівчинкою, вона дуже відкрита людина, але з часом вона стає досить замкненою і закритою. При цьому цікавість оточуючих вона парирує з притаманною їй грацією і витонченістю. Все так же полюбляє бути в центрі уваги і успішно користується своєю популярністю.

На роботі Мілана майже не змінюється. Її сильна сторона - це вміння подобатися і доброта. Ці два поєднання допомагають їй досягати на роботі хороших успіхів. Вона, отримавши гарну освіту, не перестає навчається і надалі. Такі поєднання допомагають їй досягти успіху і зберегти прихильність колег.

У відносинах Мілана на диво дуже ревнива. Вона не любить коли її молодий чоловік (або чоловік) фліртує і кокетує з іншими, хоча сама вважає це допустимим для себе. Вважає, що вміння подобатися для жінки - це необхідна навичка, а для чоловіка зайва. Вийшовши заміж буде чудовою господинею, однак чоловік має відповідати її домаганням на рівень комфорту і упорядкованості життя. Любляча й турботлива мама. Приділяє дітям багато уваги і робить це з великим задоволенням.

Відомі особистості: Мілана Терлоєва (справжнє ім'я Мілана Бахаєва) — чеченська журналістка та письменниця.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ