Ім'я Мілена

Опис імені

Значення імені Мілена

Значення імені Мілена: "мила, ніжна".

Походження імені Мілена

Походження імені Мілена: слов'янське. Варіанти імені: Міліца, Мілен, Мілана.

З днем народження, Мілена!

Характеристика імені Мілена

Мілен ФармерХарактеристика імені Мілена: Мілена – мила й добра, заступниця знедолених і слабких. Вона дотримується активної життєвої позиції та власних глибоких принципів і переконань, яким завжди намагається відповідати. Мілена дуже приємна у спілкуванні, у неї багато друзів, своїм почуттям і відчуттям вона приділяє особливе значення. Не терпить зради і брехні, з усіма людьми відносини зазвичай складаються рівно. У Мілени відмінно розвинена інтуїція, яка дуже часто допомагає їй в розпізнаванні намірів і думок оточуючих.

У власному прагненні до справедливості вона може бути дуже емоційна і різка, воліє не уникати конфліктів, у сварці надає словам співрозмовника велике значення, що здатне викликати у її душі бурю обурення і невдоволення.

Вона добра, доброзичлива і довірлива, відрізняється життєрадісністю і чарівністю. В дитинстві у Мілени дуже розвинене почуття справедливості і бажання допомагати оточуючим. Дуже часто власниці цього імені зовні схожі на батьків, яких дуже сильно поважають і люблять. Рідні та близькі грають в житті Мілени важливу роль, кожному з них вона намагається приділити увагу, оточити турботою і теплом.

У шкільні роки Мілена буде успішно засвоювати всі предмети, вчиться досить непогано і з задоволенням. Бере активну участь у громадському житті, із задоволенням буде відвідувати гуртки танців і співу, ходити на гімнастику. Дуже любить спорт, якому приділяє чимало уваги.

Дівчинка привітна й товариська, в основному віддає перевагу компанії хлопчиків. Не терпить прояви агресії і критики, в дружбі досить непостійна. Легко знаходить друзів і не менш легко з ними розлучається. За минуле воліє триматися і дивитися вперед, назустріч майбутньому.

В юні роки у Мілени розкриваються здібності бачити людей наскрізь. Її дуже складно провести або обдурити. Велике значення для дівчини набувають такі якості, як відкритість і чесність, проте в гонитві за справедливістю вона може стати нестерпною і різкою.

Мілена наділена неабияким шармом, здатним залучити до неї найрізніших чоловіків. Вона вміє бути неординарною і цікавою, намагається бути чесною з оточуючими і самим собою.

У Мілени є свій власний стиль, їй подобається стежити за собою. В одязі вона воліє дорогі і якісні речі, велике значення приділяє можливості показати себе у всій красі.

В любовних відносинах Мілені подобається, коли її дивують. Звичайні та прості подарунки не для неї, вона обожнює незвичайні речі і сюрпризи. Досить непростий характер Мілени у відносинах може стати причиною декількох шлюбів, при цьому вона не буде шкодувати про минуле і легко обірве всі зв'язки з ним. У чоловіках Мілена буде шукати впевненість у собі, присутність легкої іронії, товариськість і невибагливість у побуті.

У сімейному житті для Мілени все не так райдужно. Дітей вона хоче, однак заводить їх дуже пізно. Вона не належить до того типу жінок, яких хвилюють домашні справи і обов'язки. У більшості випадків це перетікає у невміння створювати і затишну домашню атмосферу.

Мілені подобається, коли до неї в будинок приходять друзі, сама вона не дуже часто ходить в гості. Здатна на створення веселої та невимушеної обстановки, в якій будуть себе комфортно почувати як старі приятелі, так і нові друзі.

Мілена не вміє розпоряджатися сімейним бюджетом, не відмовить собі в задоволенні придбати нову прикрасу або вподобаний одяг.

У Мілени відмінно розвинена дипломатичність і почуття такту, що дозволяє їй з легкістю очолювати невеликий колектив. У спілкуванні з колегами проявляє стриманість і доброзичливість, не вступає в конфлікти з начальством. Дуже часто робить вибір професії, пов'язаний з творчістю: модельєр, дизайнер, танцівниця.

Відомі особистості: Мілен Фармер — французька співачка, актриса і поетеса; Мілена Дравич — сербська актриса; Міла Куніс, Мілена Марківна Куніс — американська акторка українського єврейського походження; Мілла Йовович (Милиця Йовович) — американська актриса, музикант і модель.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ