Ім'я Аліна

Опис імені

Значення імені Аліна

Значення імені Аліна: "інша", "чужа", "благородна"

Походження імені Аліна

Походження імені Аліна: слов'янське ім'я, що запозичене у XX столітті із західноєвропейських мов. Є декілька версій походження імені, зокрема «інша, чужа» у перекладі із латинської чи формою імені Adelina, що в свою чергу означає «благородний» («adal» у романських мовах).

З днем ангела, Аліна!

Привітання для Аліни з Днем Народження

Характеристика Аліни

Аліна ГросуХарактеристика імені Аліна: головні негативні риси характеру Аліни - неврівноваженість, самозакоханість, конфліктність та егоїзм. Аліна панічно не виносить, коли їй намагаються щось нав'язати. На все, що відбувається Аліна має свою власну думку і їй не важливо, що вона свідомо веде її в глухий кут. Хитра, розумна, користолюбна, здатна піти по головах через свій складний характер Аліну недолюблюють оточуючі, у неї дуже мало друзів, однак ті подруги, що зустрінуться їй в юності залишаться поряд з нею на все життя.

В дитинстві Аліна практично не володіє собою. Її переповнює море емоцій, настрій її мінливий - вона може сміятися, а вже через секунду ридає і навіть не може пояснити чому. Маленька Аліна вперта, батькам складно її в чомусь переконати. Вона задирака і хуліганка, маленька Аліна і характером, і манерами нагадує хлопчика-шибеника. Від природи має хист до навчання, але Аліна ніколи не буде серед кращих учнів. Заняття в школі здаються їй заняттям безглуздим і навіть нікчемним, саме цим Аліна доводить і батьків, і вчителів.

По мірі дорослішання Аліна навчиться контролювати і стримувати свою вдачу, але і в дорослому житті їй будуть властиві впертість і егоїзм. Аліна явна кар'єристка, вона з легкістю заради просування по службі піде по головах. Їй під силу будь-яка професія, де не потрібно близько працювати з людьми. Бухгалтер, працівник сфери фінансів, керівник або юрист - Аліна вибирає тільки престижні професії і в роботі досягає значних висот.

Чоловіка в розумінні Аліни - це ще один спосіб забезпечити своє безбідне життя. Вона меркантильна, але в спілкуванні з сильною статтю їй вдається показати свої кращі якості та риси. Природна чарівність, жіночність і вміння себе подати, відпрацьований лагідний погляд і посмішка змушують чоловіків буквально танути перед Аліною. Вона ж зверне увагу лише на тих з них, хто міцно стоїть на ногах, забезпечений та освічений. З таким чоловіком Аліна з радістю створить сім'ю. Коли притирання зі складним характером Аліни нарешті позаду, сімейне життя з цією жінкою може стати дуже щасливим, оскільки за фактом Аліна відмінна господиня, пристрасна партнерка і любляча мати.

Відомі особистості:
Аліна Гросу — українська естрадна співачка.
Аліна Астровська - українська естрадна співачка. 
Аліна Коробко — українська концертно-камерна співачка, народна артистка України, викладач, професор Донецької музичної академії.
Аліна Думітру — румунська дзюдоїстка, олімпійська чемпіонка.
Аліна Комарова — український вчений у галузі філософії, громад­ська діячка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ