Ім'я Ніна

Опис імені

Значення імені Ніна

"цариця".

Походження імені Ніна

Дуже часто Ніна — це скорочена форма багатьох імен (Антоніна, Нінель та ін.). Ім'я Ніна – ім’я невизначеної етімології. За однією з версій, воно пішло з Грузії і, можливо, перекладається як цариця.

З Днем Народження, Ніна!

З днем ангела Ніна!

Характеристика імені Ніна

Ніна ПерссонНіна наділена стійким, швидше чоловічим характером, вона прагне багато чого досягти. Ніна володіє відмінною інтуїцією, мужністю і активною життєвою позицією, а тому їй дійсно вдається домогтися блискучих результатів у кар'єрі та обраній професії. Ніна честолюбна, кмітлива та розумна, себе та свої інтереси вона ставить значно вище інтересів оточуючих, якщо знадобитися вона з легкістю піде по головах.

Ніну в дитинстві вважають серйознішою та правильнішою, порівняно з іншими дітьми. Вона сама більше тягнеться до старших, у неї дуже мало друзів і подруг. Вчителі бачать у Ніні відмінного організатора, здатного внести дисципліну та лад в будь-який колектив. За це, а також за надмірну догідливість вчителям Ніну недолюблюють однолітки. Вона з ранніх років може залишитися наодинці з собою, знехтувана дитячим колективом.

Кар'єра для Ніни один з обов'язкових пунктів її життєвого шляху, вона обирає престижні професії, на яких згодом займає керівні посади і очолює колектив. Доросла Ніна все так же важко знаходить спільну мову з оточуючими людьми. Її поважають і навіть бояться, але на цих почуттях не може базуватися ні дружба, ні любов. З іншого боку якості характеру Ніни, немов спеціально запрограмовані небесною канцелярією для керівних посад. Цілком можливо в колективі її недолюблюють і бояться, ну то й що... для бізнес леді, яка керує великим колективом це навіть на руку.

Чоловіки лякаються владної Ніни. Її жіночність не лежить на поверхні, вона прихована, до того ж Ніна не прагне створити з себе чоловічий ідеал. З якихось незрозумілих причин вона вважає, що справжній обранець має полюбити її таку як є. Особисте життя Ніни мізерне на події, іноді на очікування принца йдуть десятиліття, а принца все немає... Ніна у такому разі не знижує свою планку, а просто виходить заміж за першого зустрічного лише з метою створення сім'ї. Не варто вимагати від цієї жінки бурі емоцій і почуттів, Ніна на них, на жаль, не здатна. Зате поруч з нею чоловік відчує себе цілком комфортно і захищено (з цієї причини Ніна обирає чоловіків свідомо слабкіших за себе). Ніна зразкова дружина і досить сувора мати, зате в її родині завжди панує спокій і тиша.

Відомі особистості: Ніна Бейліна (нар. 1931), радянсько-американська скрипалька.

Ніна ван Палландт (нар. 1932), данська співачка і актриса.

Ніна Гоміашвілі (нар. 1972), актриса.

Ніна Добрев (нар. 1989), канадська актриса.

Ніна Матвієнко (нар. 1947), українська співачка, народна артистка України.

Ніна Перссон (нар.1974), шведська співачка, вокалістка гурту "The Cardigans".

Ніна Сімон (1933-2003), американська співачка.

Ніна Дзіллі (нар. 1980) — італійська співачка.

Ніна Настасья — американська фолк-співачка італійського походження.

Ніна Річчі — французький модельєр італійського походження.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ