Ім'я Мар'яна

Опис імені

Значення імені Мар’яна

Значення імені Мар’яна: поєднання імен Марія та Ганна

Походження імені Мар’яна

Походження імені Мар’яна: Мар’яна – це народна форма імені Маріанна, яка стала самостійним ім’ям. Ім'я «Маріанна» походить від сполучення двох імен: Марі (Marie, Марія) та Анн (Anne, Ганна), які були досить поширені у Франції в XVIII ст.

Мар'яна, з днем ангела!

Привітання з Днем Народження для Мар'яни

Характеристика імені Мар’яна

Мар'яна СадовськаХарактеристика імені Мар’яна: в імені Мар’яна прихований великий заряд оптимізму і життєлюбства. Його власниці відкриті і товариські люди, мають м'яке почуття гумору. Єдине, чого не можна допускати у вихованні Улі – це жорсткості. Саме жорсткість здатна змінити в ній всі позитивні якості на негативні, перетворивши її у замкнуту і закомплексовану особу. Енергетика імені Мар’яна передбачає чималу чуттєвість, придушення якої може перерости у великі неприємності.

З раннього дитинства в Уляні можна виявити прояв рис захоплюючої натури. Висока ймовірність її прихильності до найрізноманітних галузей мистецтва. Її творча натура не обов'язково знаходить втілення в написанні віршів або картин, вона може проявитися і в схильності до прикрашання. З точними науками справи йдуть трохи гірше, тому в школі може з'явитися неуспішність з таких предметів.

Мар’яна чутлива і з доброзичливою вдачею, вона здатно до співпереживання і співчуття. У дитинстві вона схожа на делікатне і маленьке янголятко, якого хочеться оберігати всіма силами. З малих років Мар’яна тягнеться до всього прекрасного. У спілкуванні з оточуючими вона делікатна, в іншому буває надто відкрита і щира. Велику увагу приділяє родинним зв'язкам, старших і батьків поважає і цінує. Дуже часто зовні схожа на батька, а також близька з ним за світоглядом і духом.

Мар’яна дещо боязлива, вона завжди остерігається ненароком образити чи зачепити співрозмовника. З людьми ця доброзичлива і привітна особа, не здатна на брехню і лестощі. Мар’яна зазвичай відкрито говорить про свої почуття, однак висловити людині в очі своє невдоволення вона не здатна.

В юності Мар’яна здатна розкрити ще більш яскраві грані особистості. Ця глибока натура, приділяє чимало уваги своїм почуттям і відчуттям.

Уляні подобається добре виглядати, вона володіє відмінним смаком. Дівчина відрізняється життєлюбством і оптимізмом, мріє про подорожі та пригоди. Якщо у Уляни щось не виходить, вона здатна дуже сильно засмутитися, однак не буде звинувачувати у власних поразках кого б то не було. Самокритика у неї відсутня, в разі поразки вона буде списувати невдачі на долю.

Мар’яна має багато друзів, які цінують її за незвичайний світогляд. Вона – жінка-загадка, яку не кожен здатний розгадати. Чутлива і чуттєва за природою, дівчина не здатна довго таїти образу або скаржитися на щось. Вона легко ображається, але і так само легко змінює настрій.

В Уляні присутній свій неповторний шарм і особливе почуття гумору, яке притягує до неї ще більше людей. Вона не терпить награності і фальші, намагається завжди бути собою.

У любові Мар’яна розкривається по-особливому. Незважаючи на зовнішню врівноваженість і спокій, це досить чутлива жінка, приділяє велике значення власним відчуттям і почуттям.

Зовнішність обранця буде мати для неї другорядне значення, набагато важливіше для Уляни відчуття комфорту і тепла. У чоловіках вона цінує ініціативність і мужність, а також щирий прояв турботи і любові.

У сімейних відносинах Мар’яна намагається бути гарною дружиною і матір'ю, вона здатна створити домашній затишок, любить проявляти турботу про інтер'єр і обстановку будинку. З чоловіком складаються привітні і душевні стосунки, вона оточує його ласкою і турботою.

Вдома Мар’яна любить приймати гостей, добре готує, але не стане повністю віддавати себе домашньому побуті і справам. Не менш важливим для неї є спілкування. Своїм дітям Мар’яна приділяє багато уваги, оточивши їх турботою і любов'ю. У вихованні намагається не використовувати покарання, обираючи метод конструктивного діалогу.

З дитячих років Мар’яна не любить точні науки, тому в дорослому житті буде всіляко уникати професії цієї спрямованості. Найбільш підходящим для неї варіантом можна вважати заняття мистецтвом і професії, пов'язані із спілкуванням. У кар'єрі вона не прагне зайняти керівну посаду, але і відмовлятися від неї не буде. Кращими професіями можуть стати модельєр, екскурсовод, архітектор або дизайнер.

Відомі особистості:
Старосольська (псевд. Любович) Мар’яна, журналістка і письменниця, родом зі Львова. 
Мар’яна Єдлінська — український мовознавець, кандидат філологічних наук. 
Мар’яна Ярошевич — українська керамістка.
Мар'яна Савка — українська поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, публіцист.
Мар'яна Садовська — українська співачка, актриса, композитор, аранжувальниця, музичний драматург, викладачка, фольклористка, художниця.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ