Ім'я Євгенія

Опис імені

Значення імені Євгенія

Значення імені Євгенія: "благородна"

Походження імені Євгенія

Походження імені Євгенія: походить від грецького імені Еугеніос, від слова ευγενης (еугенес) – "благородний". Воно має два кореня -"еу" – "хороший" і "генес" – "рід". Жіноча форма імені Євген.

Характеристика імені Євгенія

Істоія імені ЄвгеніяХарактеристика імені Євгенія: в енергетиці імені Євгенія закладена пристрасть, приголомшлива воля і цілеспрямованість, честолюбство і навіть цинізм, бо Євгенія буває занадто різка і прямолінійна. Вона й сама не виносить в поведінці лестощі, і тонко відчуває, коли її намагаються ввести в оману, починаючи підігравати її інтересам. Зухвала, розважлива, при цьому приваблива, товариська і пряма, такою Євгенія здається всім своїм численним знайомим і друзям.

Характер маленької Жені важко назвати простим. Ця дівчинка, як шибеник, може ганяти м'яч разом з хлопцями, бантики і платтячка явно не для неї. З такою ж чоловічою завзятістю підходить Євгенія і до всіх доручених їй справах. Якщо батьки вчасно зорієнтуються і пояснять дівчинці, для чого їй слід старанно вивчати шкільний матеріал, Євгенія може вибитися у відмінниці. І навпаки, якщо дозволити Жені сидіти склавши руки, лінь і інертність будуть супроводжувати все її подальше життя.

За своєю природою Євгенія справжня закінчена матеріалістка, вона точно знає - невлаштоване, малозабезпечене життя не для неї. А така якість, як уміння маніпулювати оточуючими, ще не раз допоможе Євгенії досягти значних кар'єрних висот. Євгенія неодмінно доб'ється поставленої мети, при необхідності згорне гори на своєму шляху. Однак дуже часто до середнього віку в характері Євгенії відбувається кардинальний злом, колись активна Євгенія може обрати споглядальне ставлення до подій навколо неї. Добре, що до цього часу Євгенія вже, як правило, встигає досягти певних кар'єрних висот. Медицина, менеджмент, юриспруденція - в цих областях таланти Євгенії розкриються найкраще.

До шлюбу Євгенія підходить дуже серйозно. Вона не з тих жінок, чию любов можна купити. Тим не менш, Євгенія ніколи не вийде заміж за незабезпечену людину, її чоловік має не просто мати стабільне джерело доходу, Євгенія хоче, щоб він твердо стояв на ногах. Почуття Євгенії сильні і непохитні - якщо вона полюбить, то стане вірною дружиною. Євгенію за твердий характер можуть боятися навіть власні діти, при цьому вони поважають і люблять її. У родині Євгенія явний лідер, вона вимагає повного підпорядкування собі. Про цю межу не варто забувати її близьким, щоб не викликати гнів Євгенії, треба погоджуватися з усім, що вона говорить. І це буде не складно, мудра Євгенія практично завжди інтуїтивно знаходить правильний варіант.

Відомі особистості: Євгенія Ювашевна Давіташвілі (псевдонім Джуна Давіташвілі) — знаменита радянська і російська цілителька, астролог, поет, президент Міжнародної академії альтернативних наук. Найбільш прославлений в Росії екстрасенс; Тимошенко Євгенія Олександрівна – донька українського політичного діяча Тимошенко Юлії; Євгенія Гершой — американський скульптор та художник.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я