Привітання з днем ангела Роман

День ангела Романа. Іменини Романа.

18 січня Роман, священномученик

Роман, преподобномученик

11 лютого Роман Самосатский, мученик

16 лютого Роман Углицький, князь

2 березня Роман, преподобний

29 березня Роман Парийский, мученик

15 травня Борис (у хрещенні Роман), князь

13 червня Роман Никомидійський, мученик

6 серпня Борис (у хрещенні Роман), князь

11 серпня Роман Кіржачський, преподобний

23 серпня Роман Римський, мученик

24 вересня Роман, мученик

14 жовтня Роман Солодкоспівець (Роман Мелодист), Константинопольський, диякон

1 грудня Роман Кесарійський, Антіохійський, священномученик, диякон

10 грудня Роман Антіохійський (Сирійський), відлюдник

Картинки привітання з днем ангела Роман

Картинки привітання з днем ангела для Романа

Картинки з днем ангела Роман

Картинки з іменинами Роман

Привітання з іменинами Роман

Листівки з днем ангела Роман

Характеристика імені Роман

В характері людини з ім'ям Роман дивним чином поєднуються такі протилежні риси, як спокій і непередбачуваність, розважливість і схильність до авантюр, впертість і наполегливість в досягненні бажаного. Роман дуже засмучується, коли на його шляху зустрічаються неприємності, перешкоди вважає за краще не долати, а залишати як є. Свою бездіяльність пояснює філософією життя, що не робиться, все на краще.

Комунікабельний, легко заводить нові знайомства. Комунікабельний і вразливий, запальний і образливий, Роман зачасту відштовхує своєю самовпевненістю. Більш того, ця якість часто приносить йому неприємності. Дуже часто не доводить почате до кінця.

Має відмінну пам'ять. Але досить ледачий, якщо йому нецікаво, то не проявляє наполегливості в досягненні мети. Оптиміст, воліє бачити прекрасне в усьому. Має добре розвинену інтуїцію, відрізняється працьовитістю. Самостійний і не піддається чужому впливу.

Захоплива людина, має гострий і допитливий розум, легкий на підйом, любить подорожі. При цьому кілька легковажний і непостійний. Робота, яка вимагає зусиль, його стомлює, з цієї причини він рідко досягає успіхів у навчанні, хоча всі задатки для цього має. Здатний на брехню, якщо йому треба захиститися.

Романа можна назвати щасливчиком, хоча доля його складається найчастіше непросто. Він легко сходиться з людьми. Але часто самовпевненість і запальність притягують неприємності.

З дитинства йому варто берегти своє здоров'я, вести активний спосіб життя, дотримуватися правильного харчування.

Роман - улюбленець жінок, в нього легко закохуються дівчата, і він відповідає їм взаємністю. Заводить багато романів, не бажає дотримуватися загальноприйнятих норм, і часто змінює партнерок. Але скоріше, керується інстинктами, а не почуттями. Його егоїзм не знає кордонів, але романтизм і вміння доглядати залучають до нього жінок. Для нього краса партнерки - далеко не головне, він любить неординарних людей.

Полігамність чоловіка і його прагнення до незалежності, любов до різноманітності та запальність роблять складним завдання зважитися на шлюб.

Щоб жити з чоловіком, на ім'я Роман, потрібно мати ангельське терпіння і повну відсутність амбіцій.

Роман дорожить сімейними цінностями, для нього в сім'ї головне - щоб він був коханим і бажаним. Він займає лідируючі позиції. Розсудливий згодом, він починає цінувати домашній затишок. Часто має кілька шлюбів, поки не знайде жінку, готову терпіти його характер. Тоді є можливість створити міцну сім'ю.

Зразковим сім'янином він навряд чи стане, його не приваблює рутина і побут, але після народження дітей відбувається переоцінка цінностей. Він стає турботливим і люблячим батьком. На цю людину завжди можна покластися в скрутну хвилину. Обожнює гостей, його будинок завжди відкритий для друзів.

Найголовніше в житті Романа - пізнання навколишнього світу, нового і незвіданого. Він любить подорожі, веселі компанії, нові знайомства, вважає за краще чоловічі види спорту. При цьому Роман - творча людина, яка цікавиться мистецтвом і театром. Тому часто вибирає професії, пов'язані з постійним рухом і спілкуванням.

Серед Романів багато акторів і менеджерів, його стихія - музика, мистецтво, театр, здатний досягти успіхів у військовій справі, в політиці. Оскільки для нього гроші є найкращим стимулом, то і в бізнесі його буде супроводжувати успіх. Єдине, схильність до ризику і любов до розкоші можуть перешкодити чоловікові розвивати свою справу.

Він легко вплутується в афери, часто отримує фінансові неприємності, але завжди піднімається знову. До точних наук байдужий, навряд чи з Романа вийде вчений. Не любить і скрупульозну роботу, може стати простим службовцям, якщо за це будуть добре платити. Але швидше за все, вистачить чоловіка ненадовго.

Підійдуть для Романа професії, пов'язані з ризиком і постійним рухом, такі як пожежний, рятувальник, поліцейський, політик. Зібраність і акуратність, серйозний підхід до справи обов'язково оцінить керівництво, тому кар'єрними сходами він буде підніматися стрімко. А визнання і дохід - головні сили, які змушують чоловіка рухатися далі.

Читайте також:

Роман - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Роман!