Привітання з днем ангела Соломія

День ангела Соломії. Іменини Соломії.

14 серпня: Соломония (Соломія) Маккавей, мучениця

16 серпняСоломія мироносиця, свята

У євангельській традиції Соломія - іудейська принцеса, дочка Іродіади, падчерка і племінниця Ірода Антипа. Захопившись танцем, виконаним Соломією, Ірод Антипа пообіцяв їй будь-який подарунок за її вибором. Соломія, за порадою матері, попросила, щоб їй принесли голову Іоана Хрестителя. У Новому Завіті ім'я Соломії не згадується: воно відоме з "юдейських старожитностей" Йосипа Флавія.

У християнській традиції Саломея традиційно сприймається як образ жінки-спокусниці, а в якості святих шануються інші жінки, які мали це ж ім'я: згадується в Євангелії Марія Соломія, мироносиця, мати апостолів Іоана та Якова, та Соломія (Соломония), мати семи старозавітних мучеників Маккавеїв.

Картинки привітання з днем ангела Соломія

Картинки привітання з днем ангела для Соломії

Картинки з днем ангела Соломія

Картинки з іменинами Соломія

Привітання з іменинами Соломія

Листівки з днем ангела Соломія

Характеристика імені Соломія

Характер Соломії досить суперечливий. Вона може бути дуже чутливою і уважною до людей, а через короткий час показати свою глибоку егоцентричність. Таке поєднання призводить до дуже суперечливих стосунків з оточуючими людьми.

Дівчинка з таким ім'ям вже з маленьких років хоче перебувати в центрі всіх подій, любить увагу. Якщо у неї не виходить показати свою перевагу, вона намагається будь-яким способом виказати свою оригінальність, ексцентричність та унікальність. Найжахливіше для Соломії - залишитися непоміченою. На будь-яке втручання батьків вона реагує дуже бурхливо. Соломія обладає дуже неординарним характером, тому батькам потрібно бути до цього готовими.

Приятелів і товаришів у такої комунікабельної дівчинки багато, але по-справжньому близьких друзів мало, бо вона серйозно ставиться до дружби.

Активність і товариськість Соломії не заважає бути їй володаркою багатого внутрішнього світу. Вона обожнює музику, поезію, живопис, романтику, любить мріяти і уявляти, у неї багата фантазія. Не завжди ці мрії знаходять своє відображення в дійсності, і від цього дівчина сильно страждає. Вона дуже схильна засмучуватися через дрібниці. Приймати важливі рішення самостійно вона теж боїться і вважає за краще допомогу когось стороннього.

Жінки з таким ім'ям - великі індивідуалістки і вважають за краще незалежні професії, які дають їм можливість відчувати себе вільними. Повна свобода дій і творчості - головний пріоритет при виборі професії. З цієї причини Соломії часто стають дизайнерами, стилістами, репортерами, зрідка - керівниками, тренерами.

Читайте також:

Соломія - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Соломія!