Ім'я Світлана

Опис імені

Значення імені Світлана

Значення імені Світлана: "світла"

Походження імені Світлана

Походження імені Світлана: Світлана (рос. Светлана) — жіноче особисте ім'я; єдине в своєму роді, що виникло в російській літературі на початку XIX століття й через століття отримало широке поширення як реальне особисте ім'я.

Раніше висловлювалися припущення, що ім'я має давньослов'янське або давньоруське походження, але вони не підтвердилися.

Привітання Світлани з Днем Народження

З днем ангела Світлана!

Характеристика імені Світлана

Світлана ВеснаХарактеристика імені Світлана: з народження Світлана часто відчуває себе маленькою принцесою. В юності у неї завищена самооцінка, вона вважає, що гідна найкращого і цікавого, але правда життя виявляється зовсім іншою, і Світлана страждає від цього. Безжальна у своїй самовпевненості, вона легко може образити добру, часто близьку людину, зіпсувати відносини через те, що вона самовпевнена або намагається підпорядкувати все своє коло спілкування собі.

Це доставляє кокетливій і часто суперечливій Світлані чимало неприємних хвилин і душевних мук, тож вона страждає і запитує себе, чому вона така нещасна. Правда, свою сім'ю Світлана дуже любить, піклується про близьких – але знову-таки, так, як вона сама це розуміє.

Світлана обожнює суспільство юнаків і пізніше – чоловіків, а от з дівчатами ладнає гірше. Навколо неї завжди багато шанувальників, і вона досить довго обирає собі чоловіка, намагаючись, щоб шлюб не відбувся, доки вона не буде повністю впевнена у собі, і в обранцеві.

Зі свекрухою і чоловіком Світлана при цьому ладнає дуже добре, беручи владу в свої руки зовсім непомітно, так що обидва залишаються задоволені, вважаючи, що саме вони господарі становища.

Своє покликання в житті Світлана найчастіше знаходить пізно, але буває задоволена обраною професією, навіть якщо їй довелося змінити кілька видів роботи. А завищену самооцінку з роками врівноважують альтруїзм і властива Світлані любов до людей і до спілкування.

Світлана, досягнувши середнього віку, дуже ретельно переоцінює свої погляди як на себе саму, так і на світ навколо, тому з нею стає набагато легше спілкуватися. Вона дуже любить своїх дітей, але любить діяльно, не надто балує, натомість намагаючись дати їм якомога більше добра освіта.

Літня Світлана любить онуків, радіє, коли бачить їх і може поспілкуватися. Її життєву мудрість зазвичай вже викохали невдачі, які переслідували її через її власну самовпевненість і вимогливість до людей. Вона може багато чого розповісти, а працьовитість і готовність допомогти не залишають її до глибокої старості. Це любляча бабуся, яка завжди готова порадувати онуків ласощами і зняти з дітей частину турбот по дому.

Незважаючи на суперечливість і часто нісенітність характеру, Світлана часто стає відмінним другом і колегою. Вона самостійна і добре влаштовується в житті, вміє будувати свої справи так, що вони розвиваються найкращим чином. Світлана любить домагатися свого, тільки з віком змінюються методи, на які вона готова зважитися, і їх список істотно скорочується. У важливі моменти життя Світлана уміє взяти себе в руки і діяти так, як підказують обставини, не витрачаючи часу на страх чи скарги.

До кінця життя Світлані буде легше знаходити спільну мову з чоловіками, ніж з жінками. Вона справжня кокетка, і при бажанні може буквально вити з чоловіків мотузки. Відносини з матір'ю теж складаються складніше, ніж з батьком.

Відомі особистості:
Світлана Лобода — українська співачка та телеведуча, заслужена артистка України.
Світлана Пиркало — українська письменниця, журналістка.
Герасименко Світлана — український і таджицький астроном, відкривач комети Чурюмова-Герасименко.
Світлана Весна (Канюк) — українська співачка, ведуча телевізійних програм і концертів.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ