Ім'я Тетяна

Опис імені

Значення імені Тетяна

Значення імені Тетяна: "упорядниця", "засновниця".

Походження імені Тетяна

Походження імені Тетяна: має грецьке походження  (грец. Τατιανή) що означає «призначена», «упорядниця», «засновниця».

Привітання для Тетяни з Днем Народження

З днем ангела Тетяна

Характеристика імені Тетяна

Тетяна Ліберман (Тіна Кароль)Характеристика імені Тетяна: ще в дитинстві Тетяна – лідер серед одноліток, з безсумнівними хлоп'ячими рисами у характері, рухома, причому часто настільки, що батьки з ніг збиваються, намагаючись встежити за нею. Втім, при умілому вихованні енергію Тетяни легко можна направити в потрібне русло, а її живий характер – закликати до порядку. Адже Тетяна зовсім не відноситься до неслухняних дітей, просто їй постійно потрібна активність.

Це дуже емоційна і принципова дитина. Їй потрібен чуйний і тактовний вихователь, тоді ця квітка розпуститься у всій красі. І надалі життя Тетяни буде сповнене пристрастями і враженнями.

Доросла Тетяна з легкістю допоможе тим, хто пояснить їй, яку вигоду від цього отримає, але навряд чи стане поступатися своїми інтересами заради чужих емоцій. А от вислухати і поспівчувати вона погодиться з радістю, і багато приходять до неї за задушевними розмовами.

Тетяна прагматична, принципова, вміє постояти за себе і організувати інших. Вона владна і вперта, одноманітне життя обтяжує її, а в будь-якій справі вона насамперед прагне бути на видноті і отримувати визнання. Підлеглих намагається тримати в їжакових рукавицях.

На людях намагається бути помітною, полюбляє красиво одягнутися і з вигадкою, привернути до себе чоловічу увагу, захоплені погляди і компліменти сприймає як належне. Та й чоловіки рідко коли встоять перед можливістю крутитись навколо чарівної і веселої Тетяни.

І все-таки в особистому житті їй часто не щастить, тому що вона хоче і керувати чоловіком, і бачити поруч сильну людину, яку вирішить всі її проблеми, буде мужньою і надійною. Тетяна дуже ревнива, але намагається приховувати свої ревнощі як можна надійніше. Тільки з віком вона може розраховувати на стабільні стосунки в сім'ї – не раніше, ніж час прищепить їй терпимість, якої не вистачало в молодості. Чоловікові вона легко може зрадити заради нових відчуттів, як може і відбити нареченого або чоловіка у приятельки.

Тетяні далека сентиментальність, до родичів, у тому числі до свекрухи відноситься прагматично. Власні діти її трохи бояться, тому що вона сувора, легко може розлютитися, накричати і покарати за дрібну провину.

Зате вона прекрасна господиня, обожнює влаштовувати вдома ремонт, переставляти меблі, консервувати, запасатися. Це по-справжньому артистична берегиня вогнища, яка постійно щось змінює у своїй оселі. Вона злегка егоїстична і постійно шукає для себе справжньою вигоди. А ось дружба мало що значить для Тетяни, і друзі потрібні їй для того, щоб відчувати себе важливою, самостверджуватися.

Тетяна любить маніпулювати людьми, витончено мстить ворогам, грає з почуттями оточуючих, сама не відчуваючи їх. Найкраще справляється з тим, що її як слід зацікавить, дуже розумна, але дрібниці поневолюють її, і гострий Тетянин розум ризикує пропустити дійсно важливі речі. Більше всього любить лідерство і домінування, намагається організувати свою компанію навколо себе.

Занадто багато подруг Тетяна не заводить, а ось чоловіче товариство, та ще й яке постійно змінюється любить пристрасно. Незважаючи на тонке розуміння моралі, вона легко зраджує своїм принципам. Щоб не втрачати уваги чоловіків, може піти на нерозсудливість, може часто змінювати молодих коханців. Причому справа навіть не в тому, що Тетяні цікавий секс як такий, а в тому, що Тетяні потрібно відчувати себе коханою або хоча б створити видимість для інших. Це часто відштовхує від Тетяни чоловіків, і вона страждає від неуваги іноді з юності, намагаючись влаштувати своє особисте життя і терплячи на цьому терені невдачу.

Відомі особистості: Тіна Кароль (уроджена Тетяна Ліберман) — українська співачка; Тетяна Антонович — український лікар (нефропатолог), громадський діяч. Доктор медичних наук.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ