Ім'я Наталія

Опис імені

Значення імені Наталія

Значення імені Наталія: «народженна», «день народження»

Походження імені Наталія

Походження імені Наталія: до української мови це ім’я потрапило через церковнослов'янське і грецьке посередництво (грец. Ναταλία) запозичено з латинської мови. Жіночою формою до чоловічого імені Nâtâlis (букв. «рідний, пов'язаний з народженням»), мотивованого зв'яз­ком з виразом dies natalis «день наро­дження; Різдво» і пов'язаного з natus «народжений»
Довгий час українські жінки не вживали масово це ім’я. Зробив його популярним великий майстер української літератури Іван Котляревський завдяки своїй ліричній п’єсі "Наталка Полтавка".

З Днем Народження для Наталії

З днем ангела Наталія!

Характеристика імені Наталія

Наталі ПортманХарактеристика імені Наталія: Наталія в дитинстві - справжній згусток веселощів. Вона пустунка, заводила, головна в іграх і в компанії. Будь-які, найзвичайнісінькі ігри вона вміє подати, як захоплюючу пригода, до якої ніхто не залишиться байдужим. У школі вона захоплюється громадською діяльністю, любить готувати концерти, заходи, конкурси. Особливо активна Наталія тоді, коли чує, як її хвалять і заохочують продовжувати. Тоді вона готова всюди встигнути, подвоїти зусилля і не сидіти без діла ані хвилини. Наталія рішуча, смілива, вона весела і жвава дівчинка, радісно проявляє діяльну турботу про інших. Вона ревно захищає скривджених, не терпить неправди, а її запальність і прямолінійність часто призводять до конфліктів. Основна рушійна сила цієї особистості - самолюбство. Навіть якщо Наталії з якихось причин важко вчитися, вона все одно буде намагатися принаймні не відставати від інших, а то й опиниться в перших рядах. Критику Наталія просто не переносить, і будь-яке зауваження буквально змушує її зів'янути. Тому виховувати Наталію складно, і варто звертати увагу на позитивну мотивацію, а не на догани, інакше ви просто зведете нанівець її працездатність, яка в іншому випадку може бути просто неймовірною.

Доросла Наталія так само легка на підйом і захоплюється, як і в юності. На роботі вона кар'єристка, і навіть якщо службова діяльність її не захоплює, вона буде намагатися з усіх сил, лише б бути першою у всьому, і в роботі теж. Начальнику варто помічати поривання Наталії і спрямовувати їх у потрібне русло, а також не забувати вчасно заохочувати її успіхи похвалою і премією.Тоді кращого працівника вам просто не знайти.

Наталії відмінно підійде робота актриси, художника, викладача, інженера, вченого, музейного доглядача, історика, археолога. Взагалі її стихія - всі види діяльності, де потрібна обережність і рішучість в рівних пропорціях, а також там, де рішучій людині всеж необхідний чисто жіночий такт. Впливу колег вона зазвичай не піддається, покладається тільки на себе і зазвичай виконує задумане.

Наталія обожнює малювати, подорожувати, туристка вона відмінна - витривала і відповідальна. Краще дружити з нею, а не кривдити її Наталія не забуває образ, пам'ятає їх часто все життя, і горе тому, хто стане її ворогом. Втім, помста і інтриги - не її поле діяльності. Наталія надто горда, щоб займатися такими, на її думку, дрібницями.

Заміж вона зазвичай виходить рано, причому у виборі чоловіка довго не коливається. Юні Наталії буквально жадають сексу, малюють собі неймовірні картини інтимної близькості, але як тільки спробують близьких відносин, або зовсім втрачають до них інтерес, або набувають звичайного середнього темпераменту. Чоловік Наталії, якщо тільки він не скупий на похвалу та захоплення, буде дуже щасливою людиною. Наталія охоче зігріває будинок життєрадісністю і турботою, у неї чудові стосунки зі свекрухою, гості люблять ходити до неї, та й вона сама не проти вибратися куди-небудь. Наталія відмінна господиня, із задоволенням і дуже смачно готує, її дім - повна чаша, а чоловік і діти завжди не обділені увагою. Вона стежить за своєю зовнішністю і формою, багато займається спортом і з задоволенням приділяє увагу тому, щоб бути завжди одягнена зі смаком і по моді. От тільки чоловікові не можна навіть сумніватися, що у нього найкраща жінка на світі. Це дуже важливо для того, щоб спільне життя з Наталією склалося найкращим чином. Якщо Наталія розлучається, то зазвичай не тому, що вирішила кинути чоловіка, а тому, що її залишив чоловік.

Якщо ж чоловік, який зміг би підкорити серце Наталі, не зустрівся на її шляху, вона може залишитись одна. Для неї це в порядку речей, тому що щира Наталія визнає інтимні стосунки лише з тим, кого любить.

Відомі особистості: Кобринська Наталія Іванівна - українська письменниця, організаторка жіночого руху; Натале́на Короле́ва, українська письменниця; Наталія Могилевська - українська співачка; Наталія Орейро - актриса, співачка; Наталі́ Вуд – актриса; Наталі Портман –актриса; Наталі Дормер –актриса; Забіла Наталя Львівна – поетеса; Ужвій Наталія Михайлівна - українська актриса.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ