Ім'я Владислава

Опис імені

Значення імені Владислава

Є формою слов'янського чоловічого імені Владислав, що означає "володіє славою", "прославлений". Також ім’я Влада – це зменшено-ласкава форма жіночих імен: Володимира, Владилена, Владлена, Владана. Але зараз ім’я використовується як самостійне.

Походження імені Владислава

Слов'янське

З Днем Народження, Владислава!

Характеристика імені Владислава

Влада ЛитовченкоЕнергетика імені Владислава укладена в таких якостях, як керованість, відомість, сугестивність. У той же час Владислава наділена допитливим розумом та високим рівнем інтелекту, а тому у відповідних умовах може багато чого досягти. Владислава вміє дружити, вона весела та відкрита людина. Владислава готова допомогти всім навколо, при цьому вона не забуває і про свої особисті інтереси. Саме таку "просту" Владиславу, миролюбну та пряму люблять численні друзі.

Майбутнє Владислави буде цілковито залежати від того, які риси характеру прищепили їй в дитинстві батьки та вчителі. Якщо переконати маленьку Владу на користь освіти, навчити її працьовитості та цілеспрямованості, то згодом вона зуміє досягти значних висот. І навпаки, якщо потурати Владі, надто її оберігати та захищати, дівчинка виросте розпещеною, ледачою та слабкодухою, такою, яка не вміє цінувати ані власні позитивні якості, ані допомогу оточуючих людей.

Якщо у Владислави були вміло виховані такі якості як наполегливість, терпіння, працьовитість та прагнення досягати максимального результату, то вона зуміє чудово влаштуватися у дорослому житті, їй добре підійдуть будь-які професії сфери медицини, педагогіки, а також управлінської сфери. До Владислави тягнуться люди, тому найкращі спеціальності для неї ті, в яких необхідно працювати з людьми.

Доросла Влада як і раніше думає та поводиться немов дитя. Успішна на роботі, вона абсолютно не орієнтується в житті та побуті. Чоловіків притягує ця красива неземна дівчина своєю дитячою наївністю та добротою. Сама Владислава так само не проти закохатися, закрутити роман, проте вона з величезними труднощами відважується на створення сім'ї. Обранцем Владислави стає чоловік значно старший, мудрий та досвідчений, який будете вести себе як батько. Побут - не найсильніша сторона Владислави, але з роками вона навчиться готувати, буде старанною дружиною. Владиславу дуже люблять діти, вона чудова мати, пристрасна партнерка та вірна дружина.

Відомі особистості: Владислава Якубовська – сучасний польський кінорежисер.

Влада Литовченко – українська модель

Влада Бернар – астролог

Владислава Рутицька - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ