Ім'я Уляна

Опис імені

Значення імені Уляна

Значення імені Уляна: "божественна".

Походження імені Уляна

Походження імені Уляна: коріння імені лежать в римському родовому імені Юліїв. Одним із представників цього роду був Гай Юлій Цезар. Саме ім'я походить від імені бога Юпітера, верховного бога римської міфології. У православних святцях це ім'я фігурує як Улянія.

Привітання для Уляни з Днем Народження

З днем ангела Уляна!

Характеристика імені Уляна

Уляна СупрунХарактеристика імені Уляна: в імені Уляна прихований великий заряд оптимізму і життєлюбства. Його власниці відкриті і товариські люди, мають м'яке почуття гумору. Єдине, чого не можна допускати у вихованні Улі – це жорсткості. Саме жорсткість здатна змінити в ній всі позитивні якості на негативні, перетворивши її у замкнуту і закомплексовану особу. Енергетика імені Уляна передбачає чималу чуттєвість, придушення якої може перерости у великі неприємності.

З раннього дитинства в Уляні можна виявити прояв рис захоплюючої натури. Висока ймовірність її прихильності до найрізноманітних галузей мистецтва. Її творча натура не обов'язково знаходить втілення в написанні віршів або картин, вона може проявитися і в схильності до прикрашання. З точними науками справи йдуть трохи гірше, тому в школі може з'явитися неуспішність з таких предметів.

Уляна чутлива і з доброзичливою вдачею, вона здатно до співпереживання і співчуття. У дитинстві вона схожа на делікатне і маленьке янголятко, якого хочеться оберігати всіма силами. З малих років Уляна тягнеться до всього прекрасного. У спілкуванні з оточуючими вона делікатна, в іншому буває надто відкрита і щира. Велику увагу приділяє родинним зв'язкам, старших і батьків поважає і цінує. Дуже часто зовні схожа на батька, а також близька з ним за світоглядом і духом.

Уляна дещо боязлива, вона завжди остерігається ненароком образити чи зачепити співрозмовника. З людьми ця доброзичлива і привітна особа, не здатна на брехню і лестощі. Уляна зазвичай відкрито говорить про свої почуття, однак висловити людині в очі своє невдоволення вона не здатна.

В юності Уляна здатна розкрити ще більш яскраві грані особистості. Ця глибока натура, приділяє чимало уваги своїм почуттям і відчуттям.

Уляні подобається добре виглядати, вона володіє відмінним смаком. Дівчина відрізняється життєлюбством і оптимізмом, мріє про подорожі та пригоди. Якщо у Уляни щось не виходить, вона здатна дуже сильно засмутитися, однак не буде звинувачувати у власних поразках кого б то не було. Самокритика у неї відсутня, в разі поразки вона буде списувати невдачі на долю.

Уляна має багато друзів, які цінують її за незвичайний світогляд. Вона – жінка-загадка, яку не кожен здатний розгадати. Чутлива і чуттєва за природою, дівчина не здатна довго таїти образу або скаржитися на щось. Вона легко ображається, але і так само легко змінює настрій.

В Уляні присутній свій неповторний шарм і особливе почуття гумору, яке притягує до неї ще більше людей. Вона не терпить награності і фальші, намагається завжди бути собою.

У любові Уляна розкривається по-особливому. Незважаючи на зовнішню врівноваженість і спокій, це досить чутлива жінка, приділяє велике значення власним відчуттям і почуттям.

Зовнішність обранця буде мати для неї другорядне значення, набагато важливіше для Уляни відчуття комфорту і тепла. У чоловіках вона цінує ініціативність і мужність, а також щирий прояв турботи і любові.

У сімейних відносинах Уляна намагається бути гарною дружиною і матір'ю, вона здатна створити домашній затишок, любить проявляти турботу про інтер'єр і обстановку будинку. З чоловіком складаються привітні і душевні стосунки, вона оточує його ласкою і турботою.

Вдома Уляна любить приймати гостей, добре готує, але не стане повністю віддавати себе домашньому побуті і справам. Не менш важливим для неї є спілкування. Своїм дітям Уляна приділяє багато уваги, оточивши їх турботою і любов'ю. У вихованні намагається не використовувати покарання, обираючи метод конструктивного діалогу.

З дитячих років Уляна не любить точні науки, тому в дорослому житті буде всіляко уникати професії цієї спрямованості. Найбільш підходящим для неї варіантом можна вважати заняття мистецтвом і професії, пов'язані із спілкуванням. У кар'єрі вона не прагне зайняти керівну посаду, але і відмовлятися від неї не буде. Кращими професіями можуть стати модельєр, екскурсовод, архітектор або дизайнер.

Відомі особистості:
Старосольська (псевд. Любович) Уляна, журналістка і письменниця, родом зі Львова.
Уляна Єдлінська — український мовознавець, кандидат філологічних наук.
Уляна Ярошевич — українська керамістка.
Уляна Супрун — в. о. міністра охорони здоров'я України, професійний лікар, громадський діяч.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ