Ім'я Валентин

 Опис імені

 Значення імені Валентин

 "Здоровий", "Сильний"

 Походження імені Валентин

 Валентин — чоловіче особисте ім'я латинського походження; походить від лат. valens (родовий відмінок valentis) — «здоровий, сильний». Жіноче парне ім'я — Валентина.

З Днем Народження, Валентин!

 Характеристика імені Валентин

Валентіно РоссіЯк і його святі покровителі, Валентин жертовно добрий. Ще в дитинстві він охоче ділиться іграшками, цукерками, яблуком. Вже доросліший Валентин готовий рятувати всіх і кожного, іноді цим навіть погіршуючи ситуацію. Він не чекає нагороди або вигоди, а просто не може, коли комусь погано.

 

Валентин запальний, але відхідливий. Це легкий характер, який з радістю йде на примирення, тому близькі зазвичай готові пробачити йому будь-які спалахи. Сам досить гостинний, він з радістю йде у гості сам, першим висловлюючи бажання допомогти господині дому. Чоловік не надто любить випити, а ось зіграти в шахи, вибратися на природу, подихати свіжим повітрям або половити рибу – його улюблений відпочинок.

Валентин дуже вірний друг, який вміє зберігати таємниці товаришів. Він дуже товариський, відданий старим зв’язкам. Валентину не варто дозволяти замикатися в собі, бо це може закінчитися для нього депресією. Він із задоволенням допоможе і сусідам, і батькам дружини, з якими легко знаходить спільну мову.

У шлюбі він зазвичай неконфліктний, покладливий, невимогливий в побуті, а в дружині найбільше цінує скромність та доброту. Валентин дуже вірний своїй дружині, так що друзі іноді навіть жартують над ним. Його сексуальність підпорядкована насамперед почуттям і розкривається не відразу, тому, довго придивляючись до однієї жінки, якщо вже Валентин обрав її, то залишається вірний. Однак і сам він ніколи не потерпить зради. Валентину краще не давати навіть приводу для ревнощів.

А ось впевненості в собі Валентину бракує. Він зазвичай боязкий, скутий, ретельно зважує свої можливості, перш ніж прийняти рішення і почати діяти. Іноді здається, що слабоактивний він не помічає нічого, що відбувається навколо, але насправді він просто споглядач і любить вичікувати, а не терміново діяти. Зате Валентин – філософ, до того ж це починає виявлятися ще у підлітковому віці, крім іншого, з нього може вийти чудовий психотерапевт, бо він вміє слухати і розбиратися в тому, що відбувається.

Взагалі у Валентина сильна воля та живий розум. У дорослому віці це зазвичай людина врівноважена, з усталеними поглядами на життя, досить весела та відкрита. Кар'єру він робить чесно або воліє відмовитися від піднесення, якщо для цього потрібно плести інтриги. Всі його успіхи – це плоди праці, вдумливості, копіткої роботи, бо Валентин посидющий і грунтовний.

Відомі особистості: 

Валентіно Россі — італійський мотогонщик.
Валентин Димитров — болгарський борець вільного стилю, семиразовий чемпіон світу, семиразовий чемпіон Європи, чемпіон Олімпійських ігор.
Валентин Сильвестров — український композитор.
Валентин Белькевич — білоруський та український футболіст.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ