Ім'я Віолетта

Опис імені

Значення імені Віолетта

"фіалка"

Походження імені Віолетта

походить від латинського слова viola – "фіалка". Варіант імені – Віола.

Характеристика імені Віолетта

Віолет СабоВ енергетиці імені Віолетта ховаються дві яскраві протилежності. З одного боку Віолетта наділена приголомшливою цілеспрямованістю, відмінними лідерськими якостями, високим рівнем інтелекту, внутрішньою стійкістю та здатність йти напролом. Але в той же час Віолетта дуже щира, добра, чесна та пряма людина. Протягом усього життя Віолетти в ній будуть боротися ці дві крайності - любов до себе, прагнення влаштувати своє власне життя та любов до людей, милосердя, заради яких вона готова пожертвувати тим, що завдяки своїм здібностям могла б мати.

Маленьку Віолу всі буквально обожнюють. Розумна та здібна дівчинка не тільки добре вчиться, але й встигає відвідувати численні гуртки. Віолетта завжди в центрі уваги, у неї багато подруг та друзів. Дівчинка з повагою ставиться до старших. Єдине, на що батькам варто загострити свою увагу - це крайнощі в характері Віолетти. Якщо дівчинку занадто часто хвалити, розвивати в ній розважливість та матеріалізм, Віола зросте жорсткою та амбітною. Так само небезпечна і надмірна доброта, якщо виростити в Віолі жертовність та надмірну заклопотаність турботами інших людей, то згодом дівчинка може зовсім забути про власні інтереси й потреби.

Працелюбна і здібна Віолетта може багато чого в житті досягти. Вона дуже чесна, щоб йти по головах своїх конкурентів, всі свої перемоги та досягнення вона самовіддано домагається своїми зусиллями. Віолетта цінує незалежність, любить подорожі. Найкраще їй підійдуть такі професії, як стюардеса, перекладач чи журналіст.

Як жінка Віолетта дуже приваблива зовні, а заволодіти увагою чоловіків їй допомагає вроджене вміння підносити себе в найвигіднішому світлі. Віола влюблива, може сама зав'язати знайомство, в її житті дуже багато чоловіків, але сильна та незалежна Віолетта відразу змінюється, тільки но відвідає справжнього кохання. Дівчина заради сильного почуття може вийти заміж навіть за людину, яка свідомо слабкіша або бідніша від неї. В шлюбі мудра Віолетта вміє створити гармонію та затишок, якщо вона впевнена в почуттях обранця, то заради сімейного щастя залишить навіть кар'єру, якій присвятила багато років.

Відомі особи: Віолет Сабо – жінка, франко-британський боєць опору та секретний агент під час Другої світової війни.

Віолетта Віллас (польськ. Violetta Villas, справжнє ім'я Чеслава Марія Господарек) — польська співачка та актриса, володарка колоратурного сопрано.

Віолета дель Кармен Парра Сандоваль (ісп. Violeta del Carmen Parra Sandoval) — чилійська співачка, поетеса, художниця та фольклорист.
Віолетта Барріос де Чаморро (ісп. Violeta Barrios de Chamorro) — нікарагуанський політик, журналістка. Президент Нікарагуа з 25 квітня 1990 по 10 січня 1997.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я