Привітання з днем ангела Володимир

День ангела Володимира. Іменини Володимира.

12 лютого Володимир Хрищенович, священномученик, ієрей

27 червня Володимир Богоявленський, священномученик, митрополит Київський і Галицький

28 липня - Головні Іменини князя Володимира згідно церковного календаря: самє 28 липня православна церква відзначає день хрещення Київської Русі й вшановує пам'ять рівноапостольного князя Володимира.

13 серпня Володимир Холодковський, священномученик, ієрей

17 жовтня Володимир Ярославович Новгородський, князь

23 жовтня рівноапостольний великий князь Володимир (у хрещенні Василь)

Історія походження імені Володимир бере свій початок від язичницького імені Володимир. Після Хрещення Київської Русі, ім'я її хрестителя - князя Володимира Святого - було канонізовано.

У православ'ї носії імені Володимир мають двох найбільш знаменитих небесних покровителів. 28 червня Володимири відзначають іменини на честь Святого рівноапостольного князя Володимира, за якого Русь була навернена до християнства. 17 жовтня за церковним календарем Володимир відзначає день ангела на честь новгородського князя Святого Володимира Ярославовича.

Картинки привітання з днем ангела Володимир

Картинки привітання з днем ангела для Володимира

Картинки з іменинами Володимира

Привітання з іменинами Володимира

Листівки з днем ангела Володимир

Відкритки днем ангела Вова

Характеристика імені Володимир

В характері Володимира іноді присутні жіночі риси характеру, він м'який, добродушний, спокійний, але якщо його розлютити - стає агресивним і злим. За своєю натурою Володимир замкнутий, хоча зовні відкритий і товариський. Завжди прагне приховати внутрішні переживання, чутливий до поразок і невдач, тому легко втрачає віру у справу, яку розпочав.

В енергетиці імені присутній сильний життєвий потенціал, який допомагає носіям цього імені домагатися і досягати цілей. Він розумний, винахідливий, обладаєм високим інтелектом. З ним легко спілкуватися, навколо завжди багато друзів. Носій імені не прощає зради, він дуже вразливий, вміє мстити.

За своєю природою Володимир сміливий, але не любить сперечатися і вступати в конфлікти. З дитинства спокійний, виявляє інтерес до різних наук. Поважає батьків і вважається улюбленцем викладачів. У нього хороша пам'ять, високий інтелект, непогано розвинена інтуїція.

Подорослішавши, Володимир стає розумним, справедливим, добрим. Любить допомогати друзям, виявляє добродушність і співчуття. Незважаючи на сміливість в характері, дуже вразливий, не прощає зради. Володимир активний, привітний, і доброзичливий, має швидку реакцію, вміє приймати самостійні рішення. Завжди прагне бути кому-небудь корисним, його щирість викликає у людей довіру.

У Володимира широке поле діяльності, за бажання може досягти висот у кар'єрі. Він працьовитий, відповідальний, завжди захоплений своєю роботою. З нього вийде гарний економіст, політик, лікар, актор. Йому подвласні практично всі професії. У роботі він розсудливий, тактовний, інтелектуально розвинений.

У жінці Володимир цінує романтичні якості, він легко закохується, подобається дівчаткам і жінкам. У шлюбі вірний, хороший чоловік і турботливий батько. Любить комфорт, лад, красиві речі. Турботу про дітей часто перекладає на дружину, але бере активну участь в їх вихованні.

Здоров'я Володимира міцне. Іноді піддається нервовим зривам, депресіям. Може хворіти на серце, шлунок. Володимиру не рекомендується вживати алкоголь.

Читайте також:

Володимир - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Володимир!