Ім'я Ядвіга

Опис імені

Значення імені Ядвіга

Значення імені Ядвіга: багата войовниця

Походження імені Ядвіга

Походження імені Ядвіга: німецьке.

Характеристика імені Ядвіга

Характеристика імені Ядвіга: рідкісне ім'я з хорошим енергетичним потенціалом. У дитинстві це боліюча та неспокійна дитина, яку батьки марно намагаються долучити до спорту. У шкільному віці у Ядвіги нерідко складаються напружені стосунки з матір'ю. Проблем з навчанням у неї не буває. Ядвіга вперта, наполеглива, часом жорстока і вибирає собі в друзі переважно хлопчиків. З дитинства проявляє прагнення до лідерства. З віком характер Ядвіги змінюється не дуже значною мірою.

Ядвіга товариська, легко і швидко сходиться з незнайомими людьми, хоча за своєю природою досить недовірлива. Не менш легко і швидко Ядвіга розриває стосунки, які чимось не влаштовують її. Вона надзвичайно чуттєва і зазвичай оточена безліччю шанувальників. Життєвий шлях Ядвіги аж ніяк не усипаний трояндами, і однією з причин цього стає її прагнення скрізь і завжди привласнювати собі роль лідера.

Ядвіга любить найбільше у своєму житті хороші книги, тривалі відрядження і міцну каву. Вона смачно готує, причому найкраще їй вдаються солодкі страви.

У сімейному житті їй важко догодити, її часто підстерігають невдачі і труднощі. Нерідко Ядвіга виходить заміж двічі. Проте, незважаючи на ряд життєвих негараздів, Ядвіга залишається оптимісткою. Можливо, саме тому в кінці кінців вона знаходить міцну сім'ю і, крім того, досягає помітного становища в суспільстві. Дякувати за це Ядвіга може лише собі.

Відомі особистості: Ядвіга Сілезька (1174—1243) — католицька свята, сілезька княгиня.

Ядвіга Анжуйська (бл. 1374—1399) — королева Польщі.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я