Ім'я Катерина

Опис імені

Значення імені Катерина

Значення імені Катерина: "чиста", "непорочна"

Походження імені Катерина

Походження імені Катерина: ім'я має грецьке походження, але єдиної думки з приводу його значення не існує. Можливо, воно походить від слова "экатерос" – "кожен з двох, а можливо – від грецької богині Гекати. Пізніше це ім'я стало асоціюватися з грецьким словом "катарос", що означає "чистий".

З Днем Народження, Катерина!

Катерина, з днем ангела!

З Днем Народження, Катя!

Характеристика ім'я Катерина

Катерина ВіттХарактеристика імені Катерина: з самого дитинства Катерина, що називається, дитина сама по собі. До того ж вона полюбляє робити запаси і неохоче ділиться тим, що отримала. Цукерки, яблука і маленькі подарунки від дорослих, зворушених кмітливістю дівчинки, акуратно складає по кишенях, подруг пригощає рідко.

У класі Катерина зазвичай відмінниця, старанна і трохи зарозуміла, а у друзі обирає таких же відмінників, а також сильних і шанованих хлопців. Подорослішавши, вона обожнює оточувати себе людьми, які їй цікаві, можуть принести користь. Вітальня в її будинку стає справжньою адміністрацією королеви, навіть якщо в душі Катерина вкрай не впевнена в собі.

Катерина – зазвичай яскрава особистість, а якщо їй не щастить з характером або видатною красою, вона важко переживає своє невідповідність власного імені і може впасти в депресію. Взагалі чіпати самолюбство Катерини не варто, хоча добрий жарт вона завжди зрозуміє і з задоволенням підтримає.

Для Катерини дуже важливо знати, що про неї думають інші, і важливо, щоб про неї складалася гарна думка. Але горе тому, хто запідозрить Катерину в цьому – вона ні за що не зізнається, та ще й визнає таку людину кривдником. Кривдників Катерина довго не може пробачити, а часто може зробити абсолютно холоднокровну помсту.

Катерина може бути несміливою, невпевненою в собі жінкою, але вигляд у неї завжди буде королевським, і таким же буде її гнів. Вона взагалі легко виходить з себе, тим більше, що схильна все приймати на свій рахунок. У Катерини важкий характер, а життя насичене і бурхливе.

Вона може екстравагантно одягатися, вести себе зухвало, але зазвичай це прояв внутрішнього занепокоєння, яке переслідує Катерину все життя. Катерина володіє багатою фантазією, так що і шокує публіку зі знанням справи. Прагнучи здобути впевненість, вона може вдаватися до нетрадиційних способів, звертатися до екстрасенсів та ворожок.

Катерини легко справляються з будь-якими завданнями. Вони не схильні до якогось конкретного роду діяльності, але скрізь відчувають себе непогано. Головне, щоб сила волі втримала Катерину від властивої їй імпульсивності.

Відомі особистості:

  • Катерина Среботнік - словенська професійна тенісистка;
  • Катерина Арагонська - інфанта, донька іспанського короля Фердинанда II, королева Англії;
  • Катерина Вітт - видатна східнонімецька фігуристка;
  • Катерина Медичі - французька королева-матір, дружина короля Франції, Генріха II;
  • Катерина Шратт - австрійська актриса, коханка імператора Австрії Франца Йосифа; Катерина Ланнер - австрійська балетмейстер і балерина;
  • Катерина Кеплер - мати великого астронома Йоганна Кеплера;
  • Катерина Мазетті - шведська журналістка і письменниця;
  • Катерина Осадча — українська журналістка

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ