Ім'я Євдокія

Опис імені

Значення імені Євдокія

Значення імені Євдокія: "милість", "має добру славу"

Походження імені Євдокія

Походження імені Євдокія: ім'я походить від дав.-гр. Εὐδοκία — «Добра слава», від слів "еу" – "хороший" і "докео" – "виглядати".

Характеристика імені Євдокія

Характеристика імені Євдокія: зазвичай світла, рухлива і добродушна. Якщо проблеми, які переживає її самолюбство у зв'язку зі старовинним і нетиповим ім'ям, благополучно вичерпані, вона життєрадісна і оптимістична, що б не трапилося. Євдокії живуть здебільшого не розумом, а почуттями, вони щирі, дуже ніжно люблять і міцно прив'язуються, а от обманювати їх не варто, тому що повернути їх прихильність потім буде майже неможливо. До того ж, Євдокія – правдолюбка, почуття справедливості у неї так розвинене, що коли вона дізнається про брехню або негідний вчинок, то відчуває справжнє потрясіння. У Євдокій зазвичай непогане почуття гумору, що допомагає їм виходити навіть із складних ситуацій з посмішкою і з радістю, не залишаючи в душі глибокого і хворобливого шраму.

Досить поступлива, Євдокія, тим не менш, досить енергійна і володіє достатнім запасом міцності, тому що успіх у житті і професії ніколи не змусить себе чекати. Вона досить наполеглива, здатна йти до своєї мети, незважаючи на труднощі, хоча ніколи не піде по головах", завжди намагатиметься досягти своєї мети працьовитістю і чесним шляхом. Євдокія часто потребує в самоствердження, і саме ця потреба змушує її рухатися по кар'єрних сходах.

Кар'єра ніколи не буде для Євдокії важливішою за стосунки у родині, а як мати сімейства вона – сама привітність і щирість. Євдокія прекрасна господиня, економна і старанна. Вона розумна і практична, "сіль землі", в ній дуже сильно розвинений тверезість та прагматичність. Євдокія найбільше любить піклуватися про когось, і її стихія – сім'я та дім. До рідних вона терпима, ласкава, любить їх більше за все на світі, прощає коханим дуже багато, готова піти назустріч. Правда, Євдокія може і заздрити тим, у кого в родині краще матеріальне становище. Але заздрість її зазвичай не зла. Євдокія рідко буває дратівливою, а якщо і переживає тільки про домашні справи, про будинок і дітей. Заміж вона зазвичай виходить по любові, і чоловіка чекає затишна гавань.

Відомі особистості: Антонюк Євдокія Іванівна (1944) — українська поетеса, музейник. Заслужений працівник культури України (2010); Боярська Євдокія Прокопівна (1861 — 1900) — українська артистка. Колесник Євдокія Василівна (1942) — українська співачка (сопрано). Народна артистка УРСР (1978). Лауреат Шевченківської премії (1976).

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я