Привітання з днем ангела Юрій

 

День ангела Юрія. Іменини Юрія.

23 квітня: Святий Юрій

Імена Юрій та Георгій - споріднені імена. Вони мають не просто однакове походження, а походять від одного й того ж грецького імені - Георгос. 

Святий Юрій (Георгій), відомий під іменами Георгій Переможець, Святий Георгій, Георгій-Змієборець. День його смерті, 6 травня і є днем ангела всіх, хто носить імена Георгій та Юрій. 

Картинки привітання з днем ангела Юрій

Картинки привітання з днем ангела для Юрія

Картинки з днем ангела Юрій

Картинки з іменинами Юрій

Привітання з іменинами Юрій

Листівки з днем ангела Юрій

Характеристика імені Юрій

Ніщо не здатне похитнути самооцінку власника цього імені. Навіть після низки невдач, будь-яких падінь він здатний піднятися і йти далі. Юрія не дуже цікавить, що думають про неї оточуючі. Він індивідуаліст за своєю натурою. Ніколи не стане вступати в угоди з совістю, жертвувати своєю унікальністю, щоб стати, як усі. Його слова не розходяться з ділом. Юрій - життєлюб, вміє розвеселити навіть закоренілого меланхоліка.

Власник цього імені не терпить компромісів. Він хоче, щоб все було за його планом або ж ніяк. Занадто категоричний щодо інших людей, не дає їм права на помилку. Його відмінне почуття гумору часто переходить в їдкий сарказм. Незважаючи на своє честолюбство, у Юрія немає мотивації для кар'єрних досягнень. Він ледачий і не готовий жертвувати своїм комфортом зараз заради абстрактного майбутнього.

Юрію необхідно, щоб кохана жінка їм захоплювалася. Тоді великий шанс, що він залишиться з нею надовго, адже до любові такий чоловік ставиться дуже легковажно. Відносини для нього, в першу чергу, задоволення. Поки з жінкою йому приємно, він буде поруч. Щойно обраниця почне його «пиляти», Юрій моментально зникне з її життя. Кулінарні здібності коханої для нього є важливішими за її вміння в ліжку.

Одружується Юрій зазвичай рано, з практичних міркувань, адже налагоджувати самостійне життя легше вдвох. В дружини обирає поступливу і тиху жінку. Зазвичай бере на себе роль добувача. Якщо такий чоловік залишиться холостяком до середнього віку, швидше за все, він вже не одружиться.

У плані кар'єри Юрій непередбачуваний і кидається в крайнощі. Часом це завзятий трудоголік, який відмовляє собі у відпустці, щоб отримати підвищення. А іноді йому складно мотивувати себе піднятися з дивана. Навіть якщо Юрій досягне великого успіху, для нього це, скоріше, гра. У будь-який момент він може кинути навіть прибуткову роботу.

Читайте також:

Юрій - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Юрій!