Листівки доброго ранку, кохана!

Чи знали ви, що ранок - найкращий момент для того, щоб надіслати солодке любовне привітання своїй коханій, побажати гарного дня, показати, наскільки ця людина є важливою у вашому житті? Незалежно від ваших причин та намірів, дійсно варто надіслати приємну вітальну листівку "Доброго ранку,кохана" та любовне повідомлення.

Доброго ранку, кохана

Побажання доброго ранку коханій

Ранки без тебе почуваються по-іншому. Знай, що ти є основною причиною, з якої я посміхаюся, коли прокидаюся. У будь-якому разі, я сумую за тобою, і я сподіваюся, ти матимеш чудовий ранок.

 

Ти хочеш сказати, що я маю сам готувати сніданок? Ось чому я ненавиджу прокидатися без тебе. Не можу дочекатися, щоб побачити тебе, вкрасти і замкнути в моєму домі. Доброго ранку крихітко!

 

Сьогодні я прокинувся, відчуваючи вдячність за те, що ти є у моєму житті, і я просто хотів тобі сказати це. Я хотів би, щоб ти була тут зі мною. Нехай сьогоднішній ранок буде наповнений миром і злагодою. Гарного дня, кохана!

 

Ранки не мають сенсу, коли ти не поруч зі мною. Все, що я хочу, - це розпочати свій день з твоєї прекрасної блискучої посмішки. Я зроблю все, щоб це сталося. Найкращого ранку, моє кохання.

 

Я люблю прокидатися під звуки твого голосу, відчувати твій дотик, так близько. Нехай цей ранок принесе тобі спокій і злагоду. Не можу дочекатися, щоб побачити тебе, кохана.

 

Я люблю кожну хвилину, коли я поруч з тобою, бо вважаю кожен проведений без тебе ранок марною тратою часу. Щасливого ранку, кохана.

 

Секрет доброго ранку - це ти. Ти світиш яскравіше Сонця; твій голос - це музика для моїх вух. Я хочу провести з тобою кожну хвилину свого життя. Найкращого ранку, моє кохання.

 

Щоранку я прокидаюся, думаючи про тебе, і твоя прекрасна посмішка - це єдине, що може наповнити мій день сенсом. Я сподіваюся, що сьогоднішній день буде щасливим, і ти не перестанеш посміхатися. Люблю тебе нескінченно, кохана!

 

Кожен ранок, проведений з тобою, - це благословення. Лише одна думка про тебе змушує мене відчувати себе королем світу, і я дуже вдячний за те, що ти є у моєму житті. Сподіваюся, цей день принесе тобі багато любові та щастя, крихітко!

 

Я не можу пояснити, наскільки я вдячний, що став частиною твого життя. Ти - найкрасивіша людина на цій величезній планеті, а я - найщасливіша людина. Нехай цей день буде сповнений сонцем і сміхом. Люблю тебе, солоденька.

 

Ти - Сонце мого життя. Цей прекрасний ранок нагадує мені про світло, яке випромінюють твої магнітні очі. Я сподіваюся, що скоро побачимося, кохана. Май дивовижний день, не забувай багато посміхатися і радіти життю!

 

Кохана, зараз ранок і час прокидатися. Я посилаю тобі обійми та багато поцілунків,  гарного ранку і нехай це буде для тебе хорошим початком прекрасного дня!

 

Пора прокинутися, солоденька. Відкривай гарні очі і привітай новий день своєю чудовою посмішкою. Нехай ця посмішка залишається на твоєму обличчі протягом усього дня. Доброго ранку, кохана!

 

Сьогодні маленька симпатична пташка постукала у моє вікно і поділилася зі мною маленькою таємницею. Вона розповіла, що ти наймиліша, найкрасивіша і найчарівніша дівчина на планеті. Але чи це секрет? Всі знають, що ти ідеальна. Ти - частина мого серця. Доброго ранку!

 

Я дуже люблю схід сонця. Він нагадує мені про тебе. Ранкове небо з його нечіткими золотисто-рожевими хмарами таке ж гарне і надихаюче, як і ти, моя кохана. Доброго ранку і гарного тобі дня.

 

Сонце вже прокинулось і тепер світить яскраво. Щоразу воно світить саме для тебе. Пора прокидатися, моя принцесо. На тебе чекає неймовірний день! Лови мої поцілунки.

Картинки для коханої з побажанням доброго ранку

Побажання Доброго ранку, кохана

Листівки Доброго ранку, кохана

Картинки Доброго ранку, кохана

Побажання Доброго ранку, коханій

Листівки Доброго ранку, коханій

Картинки Доброго ранку, коханій

Побажання Доброго ранку для коханої

Листівки Доброго ранку для коханої

Картинки Доброго ранку для коханої

Доброго ранку, кохана дівчина

Доброго ранку для коханої дівчини

Доброго ранку, кохана дружина

Доброго ранку, кохана

Доброго ранку, коханій жінці

Красиве відео побажання Доброго ранку

Вам буде цікаво:

Сумую: картинки, смс, слова для коханого та коханої
Картинки Надобраніч!
Картинки Гарного настрою
Картинки Гарного дня!
Картинки Доброго вечора
Картинки Надобраніч
Картинки Солодких снів
Картинки Кохаю