Добрі побажання Добра!

Побажання Добра

Побажання Добра українською

Побажання Добра коханій дівчині

Бажання Добра

Побажання коханій або коханому Добра

Красиві побажання Добра

Гарні побажання Добра

Побажання Добра картинки

Найкращі побажання Добра

Побажання Добра закоханим

Чудові ранкові побажання

Гарні ранкові побажання

Гарні ранкові побажання

Гарні ранкові побажання

Гарні ранкові побажання

Гарні ранкові побажання

Гарні ранкові побажання

Вам сподобаються:

Побажання добра

Картинки Доброго ранку!
Картинки Доброго вечора

Побажання Доброго ранку

Картинки Гарного дня!

Картинки Надобраніч

Картинки Солодких снів
Картинки Дякую

Навіщо робити добро?

«Той, хто робить добро одному, робить добро собі». «Віддаючи - одержуєш». «Саме час віддавати, коли у самого є не так багато». Ці та ще мільйон цитат про доброту вчать нас людяними і дарувати людям добро.

В книжках і кінофільмах добро завжди перемагає зло. І в житті теж. Ми в це віримо. Далай Лама XIV каже, що потрібно робити добрі справи, а не просто міркувати про це. Діяти - ось що головне. Але й про звичайні побажання добра теж не варто забувати.

Доброта змінює світ

Все, що ми зробили тільки для себе, помирає разом з нами. 

Все, що ми зробили для інших і світу, залишається навічно.

Альберт Пайк

У фільмі «Заплати іншому» шкільний учитель просить учнів зробити доповідь про те, як кожен з них міг би перетворити світ на краще. Один з відвідувачів лекцій, Тревор, вирішує зробити три хороших вчинка, тричі добровільно допомогти випадковим людям, а потім попросити їх - замість подяки - три рази допомогти комусь іншому і щоб і вони замість подяки попросили про те ж саме, і так далі.

Якщо кожна людина, якій хтось допоміг, в свою чергу допоможе трьом іншим людям, то через двадцять один «крок» всі люди на Землі отримають чиюсь допомогу. Фільм розповідає про те, як добрі справи Тревора створюють позитивний вплив, який поширюється мов кола по воді. Це вплив глибоко торкається життя людей, яких сам Тревор ніколи навіть не бачив.

Роблячи добро, ми стаємо щасливішими

Без доброти неможлива справжня радість.

Томас Карлейль

Великодушність і щедрість - чудові людські якості. Вони дуже корисні для тілесного і душевного здоров'я. Уміння ділитися з людьми часом, енергією або грошима сприяє посиленню відчуття щастя і знижує ризик депресії, рівень стресів і благотворно впливає на відносини з оточуючими.

Виявляється, ми за своєю природою відчуваємо себе щасливішими, якщо великодушні. Коли ми щось комусь віддаємо, наш альтруїзм активізує роботу відділів мозку, які відповідають за задоволення, спілкування з іншими і довіру.

У людей, які активно займаються філантропічної діяльністю, підвищується самооцінка і зміцнюється віра у власні сили. Простіше кажучи, ми щасливі, коли робимо добро іншим!

Прояв доброти активізує вироблення в мозку ендорфінів. Ці біологічні реакції створюють у великодушної та щедрої людини ейфорійне відчуття спокою і щастя.

Бути добрим - означає бути сильною особистістю

Великий мислитель ХХ століття Стівен Кові називає батьком всіх чеснот мужність. Мужність і повага допомагають нам стати завершеною, цілісною особистістю. Для становлення особистості потрібен чималий життєвий досвід, доводиться багато разів і різними шляхами обходити вибудуваний будинок, поки не помітиш, де він просів, а де покосився в результаті минулих помилок, і тільки так поступово прийти до інтеграції внутрішнього характеру.

Ось чому для будівництва сильного характеру потрібне терпіння. Люди, які починають з малого і щодня працюють над собою, пам'ятаючи про високі принципи, неодмінно починають поширювати свій вплив, поки не перетворяться в зразки справжнього характеру і в результаті - у наставників і вчителів для інших.

Такі люди стають каталізаторами змін і Перехідними особистостями, здатними розірвати цикли негативної поведінки у своїх сім'ях, організаціях або спільнотах.

Добро - це акт дарування

Щедрість, в матеріальному або духовному плані, змінює людину. Здебільшого ми схильні дарувати, особливо коли це нам зручно або схвалюється суспільством. Так влаштована людина. Якщо розібратися, ми постійно щось віддаємо - час або енергію. Але коли ви проводите час з дітьми, втупившись у телевізор, борознячи простори інтернету на планшеті або постійно думаючи про проблеми на роботі, - це не справжній акт дарування.

Найцінніші дари не мають нічого спільного з грошима. Вони пов'язані з глибоко особистими та емоційними проявами людської душі: розумінням, моральною підтримкою, душевною близькістю і добротою.

Дуже важливо дарувати і любити, коли не можна вимагати того ж у відповідь. Ось тому дарувати так важко, але так важливо для особистісного зростання.

Легко бути дарувальником, коли від вас вимагається тільки дістати гроші з гаманця. Інша справа вкладати час і душевні сили в когось або щось. Обдаровувати душею набагато складніше, ніж грошима. Зате щедрість змінює все навколо, коли йде з глибини душі. І це найважливіше.