Ворожіння на Андрія онлайн: як дізнатися про майбутнього нареченого

У ніч перед 13 грудня, в переддень свята Андрія Первозванного з давних давен відбувалися події на які чекали всі дівчата України. Згідно повір'я, цієї ночі можна дізнатися не тільки чи скоро чекає заміжжя, а й ім'я майбутнього нареченого. У наш час також чимало дівчат дотримуються традицій.

Для того, щоб гадання дало вірну відповідь, помоліться Святому Андрію, який є одним з 12 апостолів і покровителем України.

Також, не забувайте, що сон, який наснився в ніч на Андрія є віщим. Тому відразу після пробудження, намагайтеся згадати що саме вам снилося. Якщо вам наснилася певна людина і вона ж таки знову насниться на Святки - це явний знак долі. Та і гадання на Андрія і на Святки дуже схожі і зачасту збігаються в багатьох моментах.

andriyiv den 6

Ворожіння на Андрія на чашках

Це традиційне гадання на Андрія дуже просте і дуже інформативне. Для нього вам знадобиться 6 однакових непрозорих чашок, або інших підходящих ємностей. До них треба покласти: 

 • хліб або зерно;
 • кільце;
 • гудзик;
 • монету;
 • стрічку;
 • одну чашку треба залишити порожньою.

Всі ці речі завжди можна легко знайти в будь-якому будинку. Після цього чашки з вмістом треба ретельно перемішати, щоб не було зрозуміло, де яка. Дівчина, яка бере участь у цьому гаданні має обрати одну з чашок і подивитися її вміст. 

Ми для вас зробили онлайн версію цього ворожіння. Якщо ж ви збираєтеся провести його за допомогою реальних предметів, то тлумачення можете почитати нижче.

Онлайн ворожіння на Андрія за допомогою чашок

Для ворожіння оберіть одну из чашок, натиснувши кнопку Обрати.

гадання на Андрія Ворожіння на день Андрія ворожіння на Калиту
гадання на Андрія гадання на Андрія гадання на Андрія

 

 

 

Тлумачення результатів гадання на Андрія на чашках:

 • Хліб, або зерно: свідчить про те, що на вас чекає плідний рік в усіх сенсах цього слова. Це може бути і вдала реалізація планів та проектів, а може означати і вагітність або народження дитини.
 • Кільце: свідчить про те, що наступного року дівчина вийде заміж, або знайде свого судженого.
 • Гудзик: на дівчину, яка ворожить, наступного року чекають сильні почуття, кохання. Хтось її прив'яже до себе мов гудзик.
 • Монета: якщо в результаті цього ворожіння на Андрія, дівчині випала монета, це означає, що наступний рік у неї буде фінансово вдалим. Це може значати і прибутки і великі придбання і інші фінансові успіхи.
 • Стрічка: на учасника ворожіння чекає порожній рік, закручені шляхи і даремні клопоти. 
 • Порожня чашка: у дівчини, яка ворожить, наступний рік не принесе жодних суттєвих змін.

Ворожіння на папірцях

У ніч на Андрія дівчина кладе під подушку аркуші паперу з 10 іменами чоловіків і один порожній. 13 грудня після прокидання, треба засунути руку під подушку і навмання обрати один з них. На обраному аркуші і буде написано ім'я майбутнього нареченого. Якщо ж обрано порожній аркуш - ім'я знати поки не потрібно, або обранця серед цих імен немає.

Ворожіння на дітей на воді

Якщо 13 грудня погода видалася морозною, то можна влаштувати ворожіння на дітей за допомогою чарочки з водою. Напередодні ввечері треба налити чарку води і занурити в неї обручку. Залишити її на вулиці, щоб вода встигла до ночі замерзнути. Гадання полягає в наступному: кількість горбів на поверхні води = кількість синів, кількість ямок = кількість донечок.

Ворожіння зі взуттям на Андрія

З лівої ноги треба зняти черевик або чобіток і кинути за ворота. В разі, якщо носок взуття показує на будинок, дівчина наступного року залишиться вдома, з батьками. Якщо в іншому напрямку - на дівчину чекає заміжжя.

Ворожіння на обручках

В тарілку треба насипати пшеницю, зануривши в неї золоту, срібну, просту обручку і одну з коштовним каменем. Далі, з заплющеними очима, навмання, треба дістати якусь з них. Золота обіцяє скоре заміжжя, срібна - дівчина наступного року знайде собі нареченого, з коштовним каменем - на дівчину чекає кохання, проста обручка - наступного року дівчина буде і надалі шукати своє щастя.

Гадання на ім'я нареченого

Для цього ворожіння треба взяти якмога більший таз, набрати в нього води, підготувати свічку і шкаралупу звичайного волоського горіха. За допомогою воска встановлюєте свічку у половинці горіха, запалюєте її і розміщуєте в центрі таза. Заздалегідь заготовані папрці з іменами ймовірних наречених кладете на воду біля країв імпровізованого озера. Човен у вигляді шкаралупи гріха з вітрилами у вигляді свічки попливе до одного з папірців. Це і є ім'я майбутнього нареченого.

Суджений-ряджений, прийди і розчеши

Для цього ворожіння варто всього лиш покласти гребінець під подушку, промовивши перед сном слова, винесені у заголовок. Одразу після прокидання, не забудьте найголовніше - пригадати образ нареченого, який вам насниться.

Вам буде цікаво:

Ворожіння онлайн на хлопця гральними картами

Свято Андрія Первозванного: картинки, листівки, привітання на 13 грудня

Калита на Андрія: рецепт приготування

З Днем Народження, Андрій!

З днем ангела Андрій!

Характеристика імені Андрій